Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak docela logicke rozhodnuti, po tom, co posunuli Cyberpunk maji v Zari pekne volno. Osobne mi to vyhovuje, v Srpnu se to pro me bilo s Wastelandem 3, ktery si chci take zahrat. 

    • Není lepší počkat? Já už prakticky nic nehraju v den vydání. Pak je mi ukradené kdy to vyjde. Her v knihovně po slevách mám pořád víc a těch co jsem ještě nehrál přibývá. Jednak je to už opatchované a pak nevím jestli bych se pak ke hře pravidelně vracel kvůli DLC nebo content updatům. Hezky komplet odehrané v kuse. Teď hraju AC:O a koukal jsem kolik rozsáhlých questů přidali v rámci free updatů + v tom mám všechna DLC, což je další hromada questů + v rámci updatů zvedli max. level z 50 na 99. Ještě nejsem u konce a už teď mám 62. Po vydání to muselo být strašně prázdné, protože v některých lokacích jsou snad jen dodatečně přidané questy.

      • Pokud myslis AC Odyssey (ne Origins, oboje je zkracene AC:O :)), tak to jsem hral od vydani a trvalo mi to dohrat dobre rok. Nikdy to prazdne nebylo. Myslim si, ze pridavali jen takove ty specialni questy za specialni odmeny, zaklad byl ve hre uz od zacatku, vcetne vsech vedlejsich questu. A DLCcka mam take, mel jsem je vsechny uz pred dohranim hry a jsou spatne, takze jsem odehral dobre jeden ukol z kazdeho a vykaslal se na to. Hrani her v dobe vydani mi umozni se vyhnout spoilerum a zaroven mi to ulehcuje volbu co hrat dal. :) O penize mi ani moc nejde.

    • Když by to vyšlo v sprnu, pořád by jsi to mohl klidně hrát až v září. Když by k odkladu nedošlo, nic by se pro tebe nezměnilo, ne?

      • To bych nevedel co hrat driv, takhle to za me rozhodli. Ale mas samozrejme pravdu. :) Kazdopadne ono neni uplne s podivem, ze se vydavatele snazi sve hry vydavat v dobe kdy maji hraci zajem o hrani (podzim zima predevsim), ale zaroven nevychazi nic velkeho co by hre konkurovalo. Ono jak se rika, sejde z oci sejde z mysli. Spousta hracu pokud nekoupi pri vydani, koupi ve sleve za pul roku a to je neco cemu se snazi vydavatele vyhnout. A vyvojari take, protoze prave prodeje v prvnich mesicich jsou pro dalsi chod studia nejdulezitejsi.

  • "Kamarádům se udělalo špatně!"

  • at uz ukazou gameplay moulove 

    • Gameplay Mafie III tiez nevyzeral zle a vsetci vieme co sme dostali. Hangaru 13 neverim vobec...

      • Já tomu přeci jen věřím víc, protože na tom očividně dělají i nějací veterání z jedničky, navíc mají kostru, kterou jen vylepší. Snad.

      • V čem byl gameplay M3 horší než gameplay M1?

        • Effect

          Ve všem.

      • Effect

        Nechci hru zatím hypovat, ale dle dostupných ofic. i neofic. informaci (YT rozhovor Tukana s Modrákem, který má kontakty v bývalém IS) se to celé (asi jen krom hudby) dělá v Brně a prej do toho dávají srdíčko a jsou ze hry nadšení. A jinak MIII už od představení vůbec nepůsobila jako Mafia...Škoda že to nakonec nebyla ani dobrá hra 😀

    • Carnage666

      22. července.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit