Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Houdini

    Velebnosti, jdu blejt! Tie peniaze radšej mohli dať na charitu.

  • Total Cringe Festival

  • Už se teším až se jim stane to samé co se SimCity, prostě přijde někdo jiný a konečně udělá lepší hru, když to EA s Maxisem neumí. Nejvíc jsem hrál 2, trojku vůbec a nedávno jsem zkusil 4 a až na pár vylepšení (stavba, multi-tasking) je tam hromada kroků vzad. Hromada věcí co byla daleko propracovanější ve 2 je zjednodušená (nakupování, podnikání) nebo chybí úplně (auta), ale prodávat DLC jim jde. Je to sice lépe optimalizované, že to funguje i na "růžovém" notebooku, ale vypadá to hůř než 3, spíš taková naleštěná 2. The Sims 2 byl obrovský skok, ale od té doby vývoj stagnuje a říká si o nakopání od konkurence.

    • Ohledně optimalizace, byli líní optimalizovat, tak trojku ořezali o otevřený svět a udělali to graficky defakto ošklivější (a nazvaly to optimalizací). Navíc ještě ořezali další věci, aby je pak mohli dát jako placené DLC. 

      Jinak, zapomněl jsem název, ale vzniká projekt "paralives", tak uvidíme, jestli to bude ta potřebná konkurence.

      • Co jsem pochopil, tak 4 měla být původně MMO, ale na poslední chvíli z toho vycouvali.

        • Mno, to bych spíš tipoval, že to měla být spíš ta 3ka. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit