Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uher

    Já jen doufám, že to nebude inFamous styl copy/paste úkolů. Na games to sice z nepochopitelných důvodů redaktoři zcela ignorují ale mě to vadí hodně a celkem so toho i bojím.

    • Zatím to tak podle ukázek vypadá, že to bude Assassins Creed v japonsku.

      • Sorry, ale tohle má do Assassins hodně daleko. Jen proto, že tam je parkour z toho hned má být Assassins Creed? Rozhodně tam nenajdeš blbosti typu matrix připojení, nesmyslné vedlejšáky a 3 metrového šamana který kouzlí. 

        • uher

          Tím bych si nebyl tak jistý. Taky tam může být vyčisti nepřátelský tábor x30 apod.

          Nezapomeň že na tom pracuje Sucker Punch a ti jsou neschopností zaplnit open world vyhlášení.

          • Čistit nepřátelské tábory tam rozhodně budeš, jelikož se jedná o invazi na tvůj ostrov. Doufám ale, že to bude mít hlubší podklad a bude to v rámci příběhu nebo misí, ne náhodně že tam vlítneš a vyčistíš.  

            • uher

              Tak pokud bude každý tábor jiný a bude vyžadovat odlišný postup, tak nebudu mít námitek. Ale jak říkám, zkušenostisjejichpředchozí tvorbou mě moc na klidu nepřidávají...

      • uher

        Hm, tak to má tady na games minimálně 8/10 jistých...

  • A stream může být od kdy? Díky.

  • Lateralus

    Těším se na recenzi ;-) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit