Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Carnage666

    GGG nelze brát vážně ten každou PS exkluzivitu nebo hru která ho zajímá hodnotí jako masterpiece už před vydáním dokud se na ní neukáže něco co se mu nelíbí pak otočí a považuje to za odpad. Viz. leaky TLoU2 jak si to přečetl automaticky to zařadil do odpadu ještě předtím než kouknul na AJ. Stejné to bylo s RE3 Remake chválil chválil ale když zjistil že to dohrajete za 4-5 hodin začal hejtovat. Ale aspoň je tu sranda než nás všechny zase zabanujou.

  • homeles8

    Co se tady proboha děje? :D 

    • TheGGG

      nalepil se na mě jakýsi druhořadý troll, který mě má ve své pomatenosti za úhlavního nepřítele, protože jsem ho před x dny nebo týdny vytočil v nějaké úplně jiné diskuzi. Prostě jen další den na games.

      • Coffin.Corner

        Už z toho tvého úplně prvního příspěvku šlo mezi řádky číst, že máš chuť a čas se pořádně pohádat :)

        Výdrž máš ale pekelnou, to se musí nechat... :D

        • TheGGG

          že můj osobní názor na hry vytočí tolik prvoků, to jsem nečekal ani já, ale hulákající bandě se neustupuje

      • homeles8

        Ok, fakt parádní den 

    • GGG je tady kapku triggered a to jsem mu jen napsal svůj názor, že Tsushima je pruměr co opravdu nemá HC combat. 😂

      • homeles8

        Ok, tak to mě mrzí...

  • nightborne

    Teda hoši =D 

    • Neruš, vyplašíš mi ho 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit