Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomekbobek

    Ty vlajky jsou dost podobný Neverwinteru.

  • Tak že umí Obsidian udělat lepší Fallout, než Bethesda, to je známá věc. Jestli teďka ještě udělaj lepší Elder Scrolls, tak už to Todd Howard fakt asi může rozpustit...

    • readyxx

      a co treba The Outer Worlds nebo ty tanky na ktere si uz nemuzu vzpomenout :), z toho jsem 2x nadsenej nebyl..ale je fakt ze maji vice lepsich her nez Bethesda a Hl nemaji slibotechnu Todda coz je tohle uz velky plus :D ...  fallout jim spad  do klina a Elder  sel od Morru  z kopce  ( ne ze by to byli uplne tragicke hry jen jim to hodne  zachranuje komunita ).kazdopadne jsem zvedavej co vyleze z tohoto ...jak uz nekdo psal..hodne me to machani rukou taky pripomelo Arx fatalis (nezapomenu na ty prvni  minuty v podzemi  a urvane skrety )

      • Meow

        Outer Worlds > Fallout od Bethesdy

        • OW je strasne mala hra ve vsem. Humor je fajn a zacatek, kdy se hra jeste tvari zajimave taky.

        • Mě The Outer Worlds přišli docela příšerný, přehrál jsem to jen kvůli Bethesdě. Bylo to vtipný, ale gameplay a hlavně gunplay za mě katastrofální. 

        • readyxx

          The Outer Worlds is an action role-playing game developed by Obsidian Entertainment and published by Private Division.

          The Outer Worlds – RPG od studia Obsidian Entertainment vychází na PC, Xbox One, PS4.

            at se koukam kde se koukam bethesdu nevidim :)

          • Meow

            Já neřekl, že Outer Worlds je od Bethesdy? :-D Podstatou mého komentáře je právě to, že není... 

            • readyxx

              jj moje chyba

  • Meow

    Mně bohatě stačí, že na tom dělá Obsidian. :-) To je totiž na rozdíl od Bethesdy záruka kvality. 

  • Bioware a Bethesda jsou mrtvé. Ještě že máme Obsidian, InXile, Larian a další, kteří pokračují v RPG tradici. Ten revival tradičních RPG z posledních let mě těší.

    • LadaVanBar

      Lip to napsat nejde, naprosty souhlas 👍🏻

  • yenda1

    Jak tou rukou začal čmárat do vzduchu, tak mi to spíš evokovalo Arx Fatalis.

    • uaxpk

      Souhlas, mě už ten úvodní obrázek něco naznačil. A v pohybu v tom vidím Dark Messiah (taky od Arkain).

    • Hidden

      Presne, tez jsem si na to okamzite vzpomenul. A pokud to bude mit podobneho ducha, zlobit se nebudu. :)

  • Corvus

    Skvělá zpráva! 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit