Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xtron

    4k na víc jak cca 20-30 fps bohužel nedám a snížil jsem něco z ultra, ale jiné problémy naštěstí na RX 580 nemám. Hrál jsem hru cca do 20% na PS4 a na pc si to užívám mnohem víc (hraní na PS4 mi prostě tak super nejde - jsem odkojený na PC).

  • Carnage666

    Já mám naštěstí klid a hra mi jede úplně v pohodě 80-90 fps na high/ultra.

    • Morlang

      build?

      • Carnage666

        Ryzen 5 3600, RTX 2080 super, 16gb ram a jedu v 1440p.

        • Morlang

          cubko! :D

  • Škoda vidět zdecimovanou Decimu.. To si nezaslouží.. 

  • Moje 5700xt u toho prostě co 30min chytne asi totální schízu, vypne se celej komp, repráky bzučí, a potom nenaběhne ani bios ;) zdroj se nepřehřívá a je dostatečnej (seasonic 650W gold plus) , ani ta karta nejde přes 78c.. musim potom třeba 10min počkat a dostanu se přes LED checky na mobo.. jako dobrej port 😬

  • Anon-ym

    Druhým (resp. spíš prvním) hlavním problémem toho portu je, že obrovské spoustě lidí ta hra neustále padá. Horší performance se přežít dá, ale crash každých 10 minut je fakt dost neodpustitelná chyba.

    • Derp_1337

      To, že si nějací lidí stěžují v komentech, ještě neznamená, že to "obrovské spoustě" lidí neustále padá.

      Z principu se jedná o to, že nespokojení jedinci jsou mnohem "hlasitější" než ti spokojení. Ti spokojení vesele hrajou dál, zatímco ti nespokojení (a trollové) jdou spammovat do diskuzí a na fóra.

      • Anon-ym

        Zajímavé, že u ostatních her tolik lidí není, co si stěžuje a sami autoři reflektovali v postu, že těch lidí je velké množství.

        Je hezké, že spokojení hrajou vesele dál, ale myslím, že za 45 eur mají nespokojení celkem právo očekávat, že by si tu hru měli dokázat zapnout a zahrát bez toho aniž by co čtvrt hodinu crashovala.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit