Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Se svým AMD 2700x, 32GB ram a gtx 1070ti jsem nečekal žádný zázrak, ale co jsem dostal je docela zklamání. Opravdu hodně hodně mizerný výkon i na low detaily. Hra kolísá někde mezi 35-50 FPS a to nad krajinou, do města jsem se raději neodvážil.  Vypnutí dat výkon trochu stabilizuje, ale stejnak to vypadá o dost hůře než omodovaný, 14let starý FSX.

    Co jsem pročítal diskuze tak ani lidem se současným high endem to neběží zrovna plynule. 

  • Mně hra nespadla ani jednou a instalace byla asi na hodinu a půl, takže v tomto případě si stěžovat nemohu. Ze začátku jsem hrál na Ultra setting, ale nakonec jsem stáhl na High End aby nedocházelo k citelným dropům při přiblížení u velkých měst. Možná se Microsoftu povedlo navnadit lidi, i virtuální nepiloty na něco, co MSFS2020 není a ani být nemůže. Kdo má rád létání, disponuje solidním herním joystickem a dokáže akceptovat realitu (Česká republika má velmi slabé BING pokrytí), zklamaný by být neměl. Vlastním weather addony jako Skymaxx, Active Sky (a ten úplně nejhorší a nejdražší zároveň si už ani nevzpomenu jak se jmenuje) pro X-plane a tunu dalšího balastu včetně vlastnoručně vymodelovaných VFR objektů a budov pro ČR, ale i tak musím říct, že default MSFS2020 je hezčí. Není dokonalý, ale jak sami autoři zmiňují, je to platforma, která se bude nadále rozšiřovat a jejich cílem nebylo udělat study level letadla, ale připravit půdu pro 3rd party, kteří s tím mají větší zkušenosti což naprosto chápu. Za mne tedy spokojenost.

  • Jack1947

    Každopádně to není tak hrozné, když si vezmu Fast & furious Crossroads a to má 80gb! a člověk nechápe proč?! ale jo no pobavilo😉

  • jindra.veliky

    Jsou v této sérii i vojenský letadla? Dát tam nějaký F-16 tak bych si kvůli tomu koupil PC. Nejde mi o boj, to je mi jasný, že tam není. Jenom na lítání. Nebo třeba aspoň civilní verze vojenských proudových strojů.

    • Jack1947

      To bylo v MSX expansion mohlo by být tady ve formě mikrotransakce možná.

    • F-16 je bud v Falcon BMS nebo jakas takas v DCS.

    • Ghost47

      Aerosoft ji měl pro FSX, předpokládám, že časem bude port. Na virtuální Thunderbirds (nebo holandskou předváděčku) by to bylo super.

    • Coffin.Corner

      Zatím ne, ale určitě budou, jako v předchozím FSX. Oficiálně je prozatím potvrzený pouze MB-339.

  • Kdy bude recenze? 

  • Jdou v tom nahodit do systemu waypointy? Bez HSI ani ranu.

    A TACAN je taky dar z hury.

  • U tehle hry, kdyz clovek pocka, tak o nic neprijde

    • LessPh

      Zrovna tady jsem koupil Delixe day one, abych podporil iniciativu, i kdyz mi to nebeha idealne a byl jsem nastvanej z nestastnyho downloadu, az temer na hranici refundu. Ale uz jsem se uklidnil:D

  • Čekám, až pro to vyjde něco of PMDG nebo A2A. DO té doby mě to netankuje.

    • LessPh

      Aktualne je to hlavne o VFR, jestli chces litat airlinery ve 30T plus stopach, nemas duvod prechazet z tveho aktualniho simulatoru. Ja mam taky XP11 se Zibo 738, ale MSFS je pecka na VFR a kazdej fanousek litani by mel naskocit.

      • Pokud vím, A2A nedělá airlinery.

        • Správně. A2A dělá hlavně malé letadla.

  • Hidden

    Hru jsem (zatim) nekoupil a tak ani nestudoval odkud veci taha, ale tipuju, ze hlavni data jdou ze serveru MS a ne Steamu a MS si to chce nechat pod palcem i pro pripadne dalsi updaty, rozsireni a podobne. Proto dane reseni downloadu.

    • Ghost47

      Přesně, jde o to, že pak řeší a podporujou jednu jedinou verzi. Hodit všechno na Steam, budou muset každou úpravu v datech nebo letadle extra publikovat, navíc by museli vymyslet nějaké další řešení pro ingame obchod. Takhle nic z toho neřeší a když se nehrábne do hlavního kódu hry, není potřeba nikam ven nic publikovat.

    • Ano, veškerou infrastrukturu zajišťují smluvené servery Microsoftu. Steam je jen místo možného nákupu a spuštění, ale stejně vše jede přes MS.

  • PC exkluzivita 😀

    • cumpi3

      Jaka exluzivita?

      • LessPh

        Az to nekdy vyjde na xku, tak pak to prestane byt exkluzivita.. nema to ani datum vydani. Navic na konzoli bude vzdycky jen lite verze;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit