Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sangaj

    Klasická obtížnost...takže to bude stejně těžké jako původní hra? To Vám připadá jako peklo?

  • Jez3vec

    Jo to měsíc starý gameplay video evokovalo naprostej Dark Souls. Tyhle prázdný kecy od developerů jsou k smíchu.

    • To měsíc starý gameplay video taky nebyla Classic obtížnost. Tyhle prázdné shazující komenty jsou k smíchu.

    • Na druhou stranu já jsem třeba originál dohrál jako malé děcko a ne jednou. Jasně párkrát jsem umřel, závod párkrát zopakoval, ale nebylo to fakt nic hardcore a nezvladatelného. Obtížnost byla vhodná i pro děcka a to doslova. Takže se teď zase netvařme, že tohle by mělo být nějak hrozně moc hardcore a jen pro ty nejšikovnější hráče :-D

      • yeniczek

        No tak to jseš dobrej, já tehdy u přestřelky v garážích málem vypustil duši. Ale je fakt, že jsem byl asi málo trpělivej a moc se vrhal dopředu :)

      • Jack1947

        To by si odproovalo doposud se vším co o té hře vypustili 🙂

        • Co by si s čím odporovalo? Že originál ani remake nejsou nějaké HC simulátory? To snad odpovídá tomu, co zatím ukázali, ne?

          • Jack1947

            Chápu že fanboj ale aby ta hra byla h zároven otevřená i majnstrýmu to mi moc neštimuje tady, nezpadá 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit