Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Ze dvou obtízků navíc v ruštině se fakt moc vyčíst nedá no.

  • Tak to Lukas Grygar musi mat druhe vianoce :-) Ak to teda nakoniec bude tak poprosim ho zavolat na gameplay.

  • MalyZeli

    Za poradnyho princa, remaster puvodni trilogie treba, bych dal cokoliv, ale Ubisoft je hnusna kopirka a ciste sp hry jsou pro ne tabu, takze nebudu se tesit na nic co ma u sebe logo Ubi. A jakej sem bejval fanda...

  • TheGGG

    Princ nebo nový Splinter Cell to je u ubisoftu bez šance. Vědí, že by to museli totálně překopat a naroubovat na to své dnešní hra jako služba looter shooter nesmysly, aby jim to kravaty a akcionáři odkývali, ale to nechtějí riskovat, že by naštvali fandy.

    tak radši budou spamovat FC, AC a podobné "hry"

    • Jack1947

      Tys obě ty hry hrál jo ? (já ne proto se ptám)

  • Corvus

    Sam, Sam Rybář?

  • Ocelotr

    REMAKE vypadá jako REMAKE FFVII. Tohle je remaster, když přivřu obě oči, kterej dělal jednorukej, slepej a blbej. Ale spíš DE-MASTER. Děkuji nechci. Je to ovšem z RUSKA, takže relevance informace je nulová. 

    • AHA.

  • Nedávno jsem SoT dohrál, potom kvůli "návaznosti" děje Forgoten Sands a teď mám rozehrané WW. A jsem rád, že všechny díly jsou skvěle hratelné i dnes po tolika letech. Protože tohle vypadá zatím na dobrej humpl a tuto sérii jako celek považuji ve svém žánru prostě nepřekonanou do dnes.  

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit