Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Andir

    Koukam usa pod vedenim dumpa je uz jak cina, v kazdem případě jestli se ro dotkne epicu nejak zasadne a podela se launcher tak hry uz nekupuji ani nebude kde na steam kaslu. 

    • Veskoslav

      On se vážně našel nějaký masochista, co koupil něco na Epicu.

      • Coffin.Corner

        Ano, včera jsem si tam koupil Death Stranding ve slevě. 

      • KrPa

        a je na tom neco divneho? uprime v tuto dobu ma epic moznost nabidnou to same co steam, kdyz byl 2 roky stary

        uprime epic store radim mezi ostatni klienty jako origin, uplay, battlenet, takze asi na 3. pricku

      • 0tecFura

        Já třeba tím, že hry na pc kupuji v krabičkách, tak si nemůžu vybírat na jaký klient si hru koupím. Tak už na epicu mám pár her. Nepřijde mi zase jako nějak extra špatný klient. Třeba bethesda klient mi přijde mnohem horší. 

        • Veskoslav

          Já díky tomu, že hry jako Metro atd. šly v krabičce a na Epic jsem ušetřil. a za to čekání mi to stálo a bylo to i levnější. 

  • radim.zaty

    Tak jako Unreal enginu by byla škoda, ale jinak by se svět nezbořil ;)

  • owny

    Důvěryhodnost TikToku v USA by podle posledních zpráv mělo zajistit partnerství s Oraclem. Epic Games a Riot Games jsou sice americké firmy, ale s podílem Tencentu, i když v Epicu menšinovým. Nejspíš se najde taky nějaká více americká firma/instituce, co na ně bude dohlížet. Osobně by mi nevadil zákaz těchto firem a her :D, ale nevěřím tomu, že se to stane, ty firmy se raději podřídí, než aby přišly o veškeré zisky v USA.

    • Spades

      Tak Epic by byl docela poděl, když na UE4 jede strašná spousta her od AAA po Indie.

      • Veskoslav

        Myslím si, že by pro ně pak bylo nejsnazší rozdělení.

        • Spades

          Ono už to rozdělené je.

          Epic Games a Epic Games International, ale Tencent má asi prsty v obojem. Hlavně protoźe je víc zajímá UE4, než Fortnite.

    • Veskoslav

      Tak Riot už moc americká není. Jenom sídlí v USA. 

  • Upřímně doufám ,že tohohle blba ,už si tam znovu nezvolí ,ale když to vidím u nás, tak bych se tomu ani nedivil.

    • Bohužel se bojím, že zvolí.  Ač je to naprostý d***nt, tak jednak nemá pořádného konkurenta (330 mega obyvatel v USA a oni si fakt budou do čela volit mezi těmahle dvěma?). Druhak si myslím šplhnul a polepšil že jako jedinej byl ochotnej řešit rabování a jeho opozice to veřejně podporovala, protože museli jít za každou cenu pro němu. (z principu nemohli před volbama říct, že má Trump jednou pravdu). A do třetice tam mají teď relativně novou tiskovou mluvčí, která hodně umí (takže to co jde z bílého domu najednou dává smysl) a na novináře, kteří chtějí trumpa utopit v pololžích a vytržených citacích a brutálně dobře připravené, že jim nic neprojde.

      Takže můj názor je - bohužel si ho zvolí znovu.

    • KrPa

      maji tam volbu mezi blbem a hlupakem, vyber si

      • Derp_1337

        Taky nějak nechápu, proč se Demokratická strana rozhodla zrovna podporovat Bidena. Ten kdysi byl možná dobrý politik, ale to bylo dávno a teď už na něj leze senilita.

        Tohle je prostě totální fail demokratů.

    • Veskoslav

      Jako že zvolí Senilního Bidena, kdy už po netu jsou videa, kdy je ukázáno, že ten chlapík ani neví, kde je? Jo, to je výběr:-D Jeden lepší jak druhý. A s tím, co tam vyvedlo BLB a tam je podpora Demokratů, tak si nemyslím, že by Oranžáda prohrála.

      • kdyby si zvolili kytku v květináči prezidentem, tak to bude lepší než oranžový vlastizrádce

        • TheGGG

          Jediní vlastizradci jsou pro-čínští soudruzi od democrapů co se snaží rozvratit USA v základech 

          • Fakt je ten, že jak Rusko tak Čína jsou docela nebezpečné totalitní režimy. Takže ano, je dobře, že Trump je tvrdý na Čínu, ale je špatně, že je měkký na Rusko (existuje drtivé množství důkazů o kolaboraci Trumpa a Republikánů s Ruskem - viz např. nedávná zpráva senátu vedená Republikány!). To že Demokrati jsou pročínští je předvolební blábol trumpistů. Ještě v nedávné době byly obě strany pročínské, čínské sblížení inicioval republikán Nixon a oba Bushové taky nijak protičínští nebyli. Nyní se situace mění a obě strany jsou protičínské. Doufám že po volbách demokrati nevyměknou a pošlou Trumpa na dvacet let do tepláků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit