Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zifi

    Hra je to úžasná i v porovnání s FiFA 22. 

  • Hra má notně vylepšený gameplay. AI hraje různoroději(velmi výrazně)  Mnohem lepší odezva. Hromada nových animací, různorodější hlavičkové souboje, vylepšení brankáři. Lepší fyzika míče, lepší střely, lepší tempo, je to méně skryptované a celkově je to plynulejší, více soubojů, fyzičtější hra a více faulů, lepší opakovačky, lepší grafika. Je toho dost co se změnilo. Miluju tu hratelnost. Po letech mě zase baví hrát offline. Na obtížnost Legend je to výzva. Hráč se musí opravdu naučit bránit s R2. Kompletně se naučit driblovat a hlavně perfektně nastavit taktiku. Potom si člověk opravdu užije vyrovnané bitvy, Kde může rozhodnout každá chyba. Je to skvost. Pokud člověk nebude perfektně zvládat jediný prvek. Tak začne dostávat góly od AI jako na běžícím pásu. Bude z toho frustrovaný a bude mu to připadat skriptované. Ale opak je pravdou. Po létech je tady skutečně skvělý gameplay. Ale vyžaduje od hráče aby se naučil vše do hloubky. Což se dnes už moc nenosí. Obtížnost Legend se odemkne po pěti vyhraných zápasech na obtížnost Superstar

    • Ludy

      Nějak tak bych to popsal. 

    • vaclav.pechacek

      Hrál jsi vůbec minulý ročník? Ta hra je naprosto stejná jako PES 2020. AI se chová identicky, dokonce včetně toho roztomilého zvyku nasadit absurdní superútočnou taktiku, když REMIZUJE v pohárovém zápase, načež si samozřejmě nechá nasázet čtyři fíky z protiútoků, protože hraje bez stoperů. Opět ráda dává góly tím způsobem, že skrz defenzivní zálohu přihraje na útočníka, ten se otočí a zpoza vápna to pošle k tyči. A všechno, co jsi popsal, tam bylo už loni. Vždyť proboha ani sami vývojáři netvrdí, že tam přidali cokoliv nového! Z oficiální stránky v obchodu:  The eFootball PES 2021 Season Update features the same award winning gameplay as last year's eFootball PES 2020 along with various team and player updates.

    • SalemCZ

      Ještě by to chtělo vylepšit rozhodčího

      • To se dá říct i o většině reálných zápasech :). Ale souhlasím. Je určitě spousta věcí, které by potřebovali vylepšit

        • SalemCZ

          jako když já se frajera sotva dotknu tak je to hned faul, pak někdo uděla takovej faul že to není možny a to nechá být, i když byl zezadu, offsidy píská i když míč mají obránci, 

    • Pan_Klobouk

      Chces rict, ze recenzent Pechacek nic z toho nevidel a nepoznal, ackoliv "hrál oba dva ročníky hned po sobě, aby případné úpravy snáze objevil"? No to je do nebe volajici. ;)

      • Je rozdíl hrát a hrát. 

  • easy cash grab, no less no more

  • SalemCZ

    Loni jsem hrál přes kamaráda, letos si dá kamarád přeze mě 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit