Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • twicer

    No po přečtení recenze, se těm 9/10 docela divím.. škoda

  • To bude dlohe v praci

  • orgic

    Rád bych si to zahrál, Mafii považuji za jednu z nejlepších her vůbec, jen v hw požadavcích uvádí jako minimum W10, se 7kama mám tedy asi smůlu...

    • Stačí PS5/X1 a co máš v PC řešit vůbec nemusíš.

      • Sallvator

        ano ale grafika a fps omezene bez moznosti nastaveni + ovladani o nicem...

        • Předpokládám, že pro člověka, který má doma ještě PC s Win7 pojede konzolová verze viditelně lépe, než by mu jela PC verze.

    • ravux

      WTF? Proc mas neaktualni OS, ktery uz temer rok neni ani podporovany? :-O

      • orgic

        Protože PC nemám jen na hry a nechce se mi vše předělávat na novej OS, na W7 zatím funguje vše bez problému, a to včetně her (je to Xeon 4C/8T, 16 GB RAM, GF 970). Na hry už stejně nemám moc času. Až budu upgradovat hw tak přejdu i na nový OS, ale u staršího PC mi to přijde zbytečné. 

      • Aja1984

        Jak rok? Však teprve v srpnu vyšla první hra co ho nepodporuje (MSFS2020) a tohle je druhá hra co ho nepodporuje (dokud to někdo necracne)....

        • Carnage666

          Horizon Zero Dawn taky nepodporuje win7 🙂

        • Veskoslav

          Microsoft jej nepodporuje. A to je důležitější než to, že na tom nespustíš hru.

        • Myslel nepodporovany od Microsoftu.

      • Thorleif_cz

        Protože ho win10 sleduje a v alobalový čepičce se mu potí hlava...

  • Duchino

    Nenapsal by mi prosím někdo znalý, jestli je český dabing obsažen i v digitální verzi pro PS4?

    • Carnage666

      Samozřejmě že je, záleží v jakém regionu je nastaveno PSko.

      • Doufám, že to jde přeonout v nastavení hry a nebude to člověku vnucovat. (protože ten remake už fakt není primárně česká hra a o kvalitách dabingu mám hodně silné pochynosti)

        • Carnage666

          Na PC si při prvním zapnutí hry můžeš vybrat zvuk i titulky i rozhraní, počítám že to bude i na PSku.

          • Duchino

            A to je právě otázka. Na PS Store totiž češtinu v podporovaných jazycích neuvádí a to ani u titulků. 

            • Carnage666

              Stejný u Kingdom Come a stejně češtinu má.

  • Harshday

    Za mě je to super a určitě to vyzkouším, co jsem koukal, tak zítra už by to mělo být dostupné na steamu, ale ještě to nejde stáhnout.

    Jinak se docela těším na český dabing, tehdy jsem to dohrál v angličtině a znovu jsem se k té hře potom neodhodlal, tak bych to konečně mohl dohrát podruhé, pokud mě to bude bavit.

    • Myslím, že si vybíráš nejhorší kombinaci :-D

      M1 byla česká hra, napsaná česky a angličtina pak byla překlad. Tomu odpovídala kvalita českého dabingu (scénář i dabing byl vlastně originál). U remake už jde primárně o anglickou hru, čeština je překlad, dabing se tuším dělal na poslední chvíli. Tam bych šel raději do angličtiny.

      • Harshday

        Nemám na výběr, kdysi jsem původní hru hrál na xboxu. A znovu jsem tu stejnou hru po letech nechtěl hrát jen kvůli dabingu. Takže teď když to alespoň vylepšili, některé mise upravili a ze hry si toho už moc nepamatuji. Je čas to vyzkoušet a i když mi angličtina nedělá problém, tak si konečně zahraji něco v češtině. 

  • 0tecFura

    Tak jsem se konečně dočkal. Pro mě ale škoda že tuzemští prodejci neprodávají na pc krabicovku. Nebo jsem si alespoň nevsimnul. 

    • LessPh

      yop, přesně.. tak mě to pěkně štve.. ale do sbírky koupím starou Mafii, a na steamu Remake;-) A tak se mi alespoň polička trochu naplní..

      • 0tecFura

        Já původní mafii mám v krabičce, ale je to nějaká edice kolekce klasiky nebo tak něco. Původní originalka s českým dabingem je prý celkem raritní. Jsem nedávno viděl, že ji tipek prodával za 4 tisíce. 

        • LessPh

          Mně by stačila i ta kolekce klasiky, asi myslíš tu v tom oranžovým zmenšeným DVD boxu, ne?

          Já v dnešní divný digitální době to dělám tak, že si koupím třeba i digitál když je za dobrou cenu a pak si na ebay nebo podobným serveru vždy dokoupím krabičku s diskem.

          Třeba RE2 remake jsem koupil digitál za super cenu a z ebaye objednal RE2 original na PSX z Japonska i s původní účtenkou, mám z toho opravdovou radost a police se mi plní fyzickými a unikátními kousky;-)

          • 0tecFura

            Ne nějaká jiná edice. Ale ty oranžový zmenšený mám taky asi 8 her. 🙂

            Naprd je ze nějaký hry už vůbec nedelaj krabicovky. Třeba divinity original sin 2 jsem nikde nesehnal. Tak jsem si na steamcovers na to udělal krabičku sám a dovnitř si nalepil účtenku z Digitalu. 

            • LessPh

              Steamcovers to neznam, ale neco podobnyho jsem zkousel, ale mel jsem jen prazdne DVD boxy a proste print coveru nebyl v dobre kvalite, ani papir.. tak jsem to vsechno vyhazel:D

              Bude hur, podle me PC krabicovky budou do 2 let rarity a budou vychazet jen ke specialnim titulum:( Jsem sberatel a tohle mi fakt dost vadi...

              • 0tecFura

                Reakce na příspěvek:

                Mě to taky štve.

                Ty steamcovers jsou v dobrý kvalitě ty obaly. Snažím se tomu vyhýbat, ale občas vyjde něco, co si chci fakt zahrát, co prostě neseženu, tak alespoň něco. Kromě toho divinity i třeba Red redemption 2 takhle mám. 

                Si hru koupím většinou na jrc nebo xzone. Pošlou mi klíč, ten si vytisknu a nalepim dovnitř. 

  • no nevim...před koupí bych to raději "vyzkoušel".

    come on empress 😉

    • twicer

      Zlodějinu si jdi vylívat na přislušné stránky, je vás tam už víc než dost.

    • JohnyTheZik

      Aspon si nelzi do kapsy a nerikej, ze "pred koupi" lol.

      • jaj moralisti, díky za výchovu teda, polepším se samozřejmě.

        Mě teda jako zlodějina přijde spíš udělat remake hry kterou jsem sám nevydal (kuk na 2K) a inkasovat za ni milionový zisky..

        A je pravda že ne vždy si tu věc koupím, ale právě proto si to rád vyzkouším, a když mě to chytne tak rád platím. Boty si taky radši vyzkoušíte..2hoďky na steamu nebývají dost.

        • JohnyTheZik

          Mne je uplne jedno, jestli ty hry krades nebo ne, jen si muzes odpustit to tvoje divadlo.

        • 2 hodiny nejsou dost? A kolik by jsi si predstavoval? 8 nebo treba 20? To ze hry krades je tvoje vec a je mi to vcelku jedno. Jen ty kecy okolo si muzes odpustit.

          • Tak já uvedu příklad: Horizon: Zero Dawn

            Měl sem předobjednáno, ale po vydání mi to pořád padalo, byl tam nějakej memory leak, + přehřívalo to gpu (5700 xt, undervolted). A ani za 3 hodiny tweakování, ddu ovladačů, a vůbec všeho, jsem se pořádně nedostal k tomu abych to normálně hrál. Bohužel až snad dva týdny pozdějc vydali patch kterej to na amd fixnul, jenže já už měl ve "hře" něco kolem 4ech hodin, z toho asi 3 hodiny jen v nastavení.. Takže teprv po dvou týdnech sem zjistil že mě to herně vůbec nezajímá, bohužel pro mě se mi to válí v knihovně a už to nikdy nezapnu. 

            Moje blbost, že jo, přece jsem neměl čekat že 2 roky stará hra bude na launch day fixnutá tak aby jela na většině systémů že jo..

            + to peklo s MFS a launcherem, v podstatě to samý.

            Taky mě baví jak se tu lidi tváří, že si v životě nestáhli hru nelegálně, ať už z jakýhokoliv důvodu...b*tch please?

            • TheGGG

              bla bla bla, že hra není pro tebe a vůbec tě nezajímá se dá poznat z youtube videí a recenzí... tvoje chyba a dobře ti tak. Pirátění to stejně neomlouvá. A jaký je technický stav hry se vědělo krátce po vydání PC verze, to byla další věc, co si normální člověk zjistí před nákupem (protože těch zabugovaných her vyjde každý rok dost...)

              • Reakce na příspěvek:

                Ale já jsem tam měl pre-order právě protože jsem věřil, že když je to definitivní vydání, po dvou letech od conzolovýho, že to bude perfektně vyladěný, a ne že to bude takovej prů*er. A přesně jak píšeš - ty launche jsou teď často tak špatný, že bych ocenil třeba návrat éry Demo releasů, potom bych nějaký "pirátění" nemusel vůbec řešit.

                • TheGGG

                  Reakce na příspěvek:

                  proč pre-ordovat hru a nezjistit si o ní nějaké informace?, pak by jsi věděl, že není pro tebe a mohl jsi ušetřit...

        • Carnage666

          Naštěstí má hra Denuvo :) a hoši se s tou ochranou poslední dobou docela činní.

          • jo je to super hlavne ten negativni dopad na vykon hry pro lidi co si tu hru koupej lol 

            • TheGGG

              dopad denuva na výkon je naprosto minimální...

            • Carnage666

              Dobrej joke a ohraná písnička. Hele v 1440p 80-90 fps všechno na ultra, žádný negativní dopad. Vidím tu jen jeden pozitivní a to ten že piráti mají smůlu 😛

              • Reakce na příspěvek:

                Gratuluju k 80fps na 4 roky starym enginu 😀 

                • Carnage666

                  Reakce na příspěvek:

                  Tak vzhledem k tomu že u tyhle hry je rozdíl mezi 80 a 144 fps naprosto nerozpoznatelný je mi to fakt jedno 😉. 

  • Carnage666

    Absence Lucase a jeho sidequestů je pro mě velkým zklamáním. Tohle to řešení s tím že se tam válí pohlednice se mi vůbec nelíbí

    • I ta absence extrémní jízdy zamrzí :/

      • Carnage666

        Extrémní jízda je údajně zakomponovaná do jízdy.

        • twicer

          To ano, ale jakým způsobem..

    • Beep_Beep_I_am_Jeep

      Já recenzi nečtu, abych se o nic nepřipravil, ale tam opravdu nejsou "Můžeš navštívit Lucase Bertoneho"? :-(

      • maros.goc

        nemôžeš

  • Kaschul

    Podle textu bych odhadl hodnocení tak na 7/10.

    • Tak naštěstí máš hodnocení hned nahoře a můžeš si ověřit, že jsi to odhadl špatně :-D

  • sankuri

    Na puvodni Mafii mam mnoho krasnych vzpominek, tak uvidime jestli je tahle devitka spravedliva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit