Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koupil jsem to kvůli VR. První 2 mise jsem litoval, ale pak se to ukázalo jako hodně zábavný. Kdo má rád SW a jako bonus i VR tak se mu to bude líbit.

  • Corvus

    Mulťák mě nezajímá a kampaň má mrzkých 7 - 9 hodin za obě strany dohromady... Čili titul akorát tak do vánočních slev. AŽ to bude pod 500 Kč, zakoupím.

    • 0tecFura

      Já to mám stejně jak ty. Chtěl jsem to kupovat, ale teď po tvém komentu taky počkám, až to bude ve slevě. Takže díky za info 🙂 místo toho koupím asi marvels avengers. 

    • Maxianimal

      Anebo EA Play na Steamu za 3,99. Je tam verze na 10 hodin a to na singl stačí ;)

  • Sallvator

    Hra ma od recenzentu same 8-9 ale od lidi na steamu i meta 5-6...muze mi nekdo rict jak to ze tam je tak velkej rozpor mezi hracema s recenzentama???

    • honcka

      Ono záleží, co od toho člověk očekával, já od toho očekával starej X-Wing v novým kabátě a to jsem dostal, tj za mě spokojenost.

  • "po technické stránce vynikající simulátor" - takze:

    vesmirny letoun nema omezenou rychlost (na dosazeni C nebude stacit cas hrani). Pri zneschopneni motoru letoun dale leti danou rychlosti, jakou mel pri zasahu. Je mozno vyosit letoun mimo smer aktualniho letu (tedy driftovat) a strilet "sejdrem". Obri bitevni lodi mohou letet v danem miste mnohem rychleji nez stihacky, pouze nebudou s to vcas zabrzdit. Pro zmenu smeru letounu o 180deg je nutno napred zastavit a pak zrychlovat opacnym smerem.

    Predpokladam, ze vsechny odpovedi jsou NE a je to tedy parodie na simulator.
    Libilo se mi, jak v Haldemannove Vecne valce proletl velky kriznik (myslim ze Masaryk), odpalil nekolik kinetickych raket, znicil cile, nacez zmizel v prazdnote, aby brzdil a mohl se za nekolik mesicu vratit na misto deni.

    • To není žádný simulátor kosmické lodi, to je simulátor Hvězdných válek, a přesně tak se také chová, a tak je to naprosto správně! 

    • Ghost47

      Bitvy na styl Expanse nečekej... tohle jsou Star Wars a tam se to vždycky chovalo jak Spitfiry v bitvě o Anglii. A přesně tenhle styl boje tady je.

      Na realističtější chování je tady Star Citizen a ED.

    • Jak je na tom realisticnosti Elite Dangerous? Pokoukavam po nem a docela me to zajima.

    • Počkejte si na Starfighter Inc.

    • Je to simulator z hvezdnych valek...videl jsi snad ve SW neco podobneho co popisujes ? Ja teda nevidel a ve vesmiru se tam lode chovaji jako letadla. Takze pokud to ma byt co nejpresnejsi simulator tak se tak musi chovat i ve hre.

    • KronosDeret

      to je naprosto přesné, skutečná vesmírná bitva by byla neskutečně nudná, vše zajímavé by se odehrálo během několika sekund a pak zase na měsíc nuda. Zatím nejzdařileji jí zobrazuje serie Expanse, krátká, brutální vyměna torpéd a kinetických zbraní na střední a krátkou vzdálenost a šmitec.

  • Jestli budete hru recenzovat, tak prosim i ve VR. Na muj Pimax 5k+ se uz nejakou dobu prasi, protoze nemam ovladace a senzory, ale knipl bych snad nekde nasel.

  • za 500 bych to koupil 

    • Mas stesti, muzes to hrat za 405 kc

      • aha a kde? 

        • EA play PRO. Stoji to 15 euro na mesic a pokud to mas v planu hrat jen mesic nebo dva, tak se to vyplatí. Jak takhle hrál SW Fallen Order

  • Veskoslav

    Hlavní je, že cena je jenom 999:)

  • 0tecFura

    Přiznám se, že když hru ohlašovali, tak jsem tomu moc nevěřil. Ale podle zahraničních ohlasů to začíná vypadat celkem nadějně. Že by konečně plnohodnotný nástupce x-wingu? Jsem moc zvědavý na singl kampaň. Vy už to v redakci hrajete? 

  • az me skoro stve, ze uz jsem svuj oculus rift poslal dal do sveta... 

    • unicz

      Quest 2 na cestě...😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit