Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    No jasně+ DLC  a tak podobně 🙂

  • tuco

    Poradne tento projekt nesleduju ale:

    ...  zhruba za dva roky by měl dorazit také multiplayer ... 

    Za dva roky to bude jeste nekdo hrat?

    • Na to aby jsi se k tomu za dva roky vrátil a začal hrát nový MP nemusíš tu hru hrát celé ty dva roky před tím v kuse a nemusíš mít zrovna stále aktivně rozehraný single.

      • tuco

        Tomu prece rozumim, nejsu i.diot. 

        Nicmene, muj odhad je, ze za dva roky po vydani bude CP2077 hrat pouze zlomek rekneme puvodnuich hracu, a otazkou zustava pro koho takovy MP tedy bude? Jiste ne, pro ten zlomek. To by nebyla dobra investice.

        Jak jsem psal, kdo vi co bude za 2 roky na trhu, treba CP2077 uz nebude nikoho, z ruznych duvodu, zajimat. Podle me, je prohlaseni o MP v podstate marketing .. skvela hra a bude mit i MP. 

        Ale uvidime. Ocividne zdejsi osazenstvo se na MP za ty dva roky jiz tesi .. lol


        PS jaky tam mam nevhodny slovo? Tak ho aspon oznacte, ne? I.diot?

        • redicius

          pokud vydají nějaký příběhový DLC, tak za dva roky je ideální doba si to zahrát celý znovu .. a pokračovat v MP .. ikdyž taky uznám, že to je trošku na palici ... to se fakt asi obhajuje blbě ;)

          • tuco

            Nejakou rekneme logiku to mit bude. Jen ji tam osobne nevidim, tak jsem se ptal ci polemizoval.

            MP v SP hre jsem vzdycky bral jako pridanou hodnotu, jako neco k delani kdyz je SP jiz vycerpan (napr MP in ME3 nebo DAI). Ztezi si dokazu predstavit, ze se ke hre podstatna cast hracu bude za 2 roky kvuli MP vracet. To by takovy MP musel byt, jak jsem psal, frcak - neco super co by stalo za to hrat. 

            Jelikoz nevim jak se hra bude hrat, tak pravda sou me uvahy hodne rekneme .. teoreticke.

            Uvidime, proste mi to prislo divny, 

            • Maxianimal

              První DLC na W3 vyšlo půl roku po vydání hry, druhé dlc rok po vydání hry. A jak se to panečku kupovalo a hrálo. Takže dva roky, když budou i u C2077 DLC není skutečně nic... Nevím, co je na tom nepochopitelné.

              • tuco

                Reakce na příspěvek:

                Tak si o tom povime za ty dva roky, ju?

                • Maxianimal

                  Reakce na příspěvek:

                  jasně strejdo

                  • tuco

                    Reakce na příspěvek:

                    Uchylovat se k ad hominem a jeste byt agesita .. tomu se akorat zasmeju .. lol

                    Jako co ti mam na to tvy 

                    První DLC na W3 vyšlo půl roku po vydání hry, druhé dlc rok po vydání hry. A jak se to panečku kupovalo a hrálo. Takže dva roky, když budou i u C2077 DLC není skutečně nic... Nevím, co je na tom nepochopitelné.

                    rict. Vyse jsem se tazal na priklad jedine uspesne hry ktera by takovy model mela. No a tobe je to jasny a to jsi hru ani nehral.

                    • Maxianimal

                      Reakce na příspěvek:

                      Nic na to neříkej, strejdo. Když nedokážeš pochopit, že se Cyberpunk bude hrát stejně, ne-li déle jako Zaklínač 3 - podívej se, jak je to dodnes hojně hraná hra, a to nemá MP. A jakmile tomu lousknou MP, tak se to hranost nakopne ještě víc. Vím, že je pro tebe těžké si to představit, asi nejsi cílovka, nebo nemáš rád MP, nebo nemáš rád hry, nebo jsi jen konzument, co hru dohraje, odhodí a jede dál a neohlíží se - co já vím, je mi to zcela jedno. Ale u hry jako je tato je tahle představa naprosto reálná, i proto, jak to právě bylo s předešlými hrami toho samého studia. Starají se o ni, o komunitu, vydávají obsah, který za to stojí. Co víc chceš, jaký důkaz nebo stavební kámen pro předpoklad, že by to tak mohlo být a pravděpodobně bude? Hele v pohodě, postěžuj si, flusni si, dvakrát zahrabej nohama dozadu a buď v klidu. Vždyť ti to vlastně může být u zádi, nebo ne? Já si ten MP v klidu dám. Za dva roky se tu sejdem, strejdo, ju?

    • Já si právě říkal,.když jsem to četl, jestli to budou po ty dva roky intenzivně krmit obsahem aby u toho ty lidi (včetně mě) udrželi. I když, jim docela věřím, že budou. 

    • Veskoslav

      Protože Zaklínač 3 i po 5 letech nepatří mezi nejhranější hry. Jo počkat, patří...

      • tuco

        To mas z jakych dat? Ne, ze to tak neni ale je potreba to dolozit.

        Nicmene, kdo vi co bude za 2 roky na trhu a planovat multiplayer 2 roky po vydani hry mi prijde .. zvlastni.

        Rad se necham z meho omylu vyvest, ale ma nekdo priklad uspesne hry ktera nemela 2 roky multiplayer a kdyz byl po 2 rocich vydan tak to byl frcak?

        Ja proste nechapu to rozhodnuti, vydat multi za 2 roky. wtf mi to ovestlete.

    • Foxtrot_cz

      Já třeba plánuju znova si zahrát Zaklínače 3 a ten je starý 5 let, takže pohoda :D

      A nebo mě napadá Tom Clancy's Rainbow Six: Siege které je staré 5 let a lidi to pořád hrajou.

      • Jack1947

        To je jenom MUltiplayer ale 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit