Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0tecFura

    Mám starou krabicovku syberie 2, na 2 CD. Když jsem tady pročítal diskuzi, dostal jsem chuť si dvojku zahrát, ale jaksi nejde spustit. Po nainstalování a spuštění mi vyskočí tabulka, kde je něco ohledně ovladačů a ať restartuji pc. Když to udělám a spustím hru, znova mi naskočí tato tabulka. Hledal jsem na netu a všude bylo řešení akorát na steam verzi. 

  • MalyZeli

    No vypada to na nake ty woke prvky, snad to nebude extrem.

  • Tanatonaut

    Můj problém je, že linka s Kate byla dvojkou ukončena.  Cokoliv navíc, kazí celou romantickou náladu prvních dvou dílů. Do trojky nejdu ani za nic. Tohle vyzkouším kvůli lokacím s Danou. Miluju ono zvláštní kovové art deco.

    • PLuto.petr

      Není to až tak pravda, že by byla linka s Kate dvojkou ukončena. Je ukončena linka Hanse Voralberga, ale linka Kate ve trojce pokračuje a není špatná, byť jiná, než v prvních dílech. Rozhodně zajímavější, než co je zatím předloženo ve čtyřce.

  • PLuto.petr

    A ještě doporučení pro autora - přes negativní recenze doporučuju třetí Syberii k zahrání, stojí to za to. Hlavně kvůli příběhu, který je společně s atmosférou nejsilnějším prvkem celé hry.

    • patrik-hajda

      Nebudu zapírat, že mě trojka po dohrání prologu neláká vyzkoušet. Říkal jsem si, že to přeci nemůže být až tak hrozné. Tak snad se najde čas. Díky za doporučení :). 

      • Layton

        Určitě si to zahraj. Ono to totiž vůbec nedopadlo tak zle. S odstupem si myslím, že to příběhově celé funguje napříč všemi třemi díly.

        Další díl očekávám, byť s obavou, jestli se to tvůrcům moc nevymkne kontrole a neztratí to kouzlo téhle serie. Už jen průsak povinných norem pohlavní a genderové "vyváženosti" mě jemně trigruje, ale zavřu nad tím oči.

  • PLuto.petr

    Taky se mi víc líbí linka s Danou. Ale přiznejme si, ani jedna linie (a tudíž ani ta s Kate) není moc zapadající do univerza Syberie, spíš jde o jinou hru jen nesoucí známé jméno.

  • Já neměl rád ani tu původní Kate, i tak se mi ta hra moc líbila, tak to snad nebude problem s touhle Mad Max Kate

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit