Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tyveeeee

    Sorry jako ale pod 320 fps nehraju :/

  • iSpirit

    To je alespoň hra. Má za mě několik prvenství. Nejlépe vytvořené město v herním průmyslu. Nejlepší architektura v rámci herního světa. Nejlepší Lovecraft v herní sféře. Nejlepší chorály v herní kultuře. Tohle by se dalo říci i o atmosféře, level- designu atd.Sakra, ta hra je perla!

    • 0tecFura

      Takže to máš v žebříčku jako nejlepší hru od from software? A na jakým místě tam máš sekira? 

      • iSpirit

        S DLC:

        Bloodborne

        Dark Souls 

        Dark Souls III

        Sekiro

        Demon Souls

        Dark Souls II.

      • iSpirit

        Bloodborne

        Dark Souls

        Sekiro

        Demon Souls

        Dark Souls III

        Dark Souls II. 


        Je to hodně těsné krom posledního místa. Kdybych např. bral Dark Souls III i s Ringed City - tak je mnohem výše, protože Ringed City je opravdový závěr celé trilogie a celou trojku posouvá úplně někam jinam.  Tohle pořadí bez DLC.

        • 0tecFura

          Jj díky za odpověď. Já právě hrál a dohrál jen trojku dark souls (na pc). Hra to byla skvělá, ale četl jsem, že kdybych hrál předchozí díly, tak hru ocením mnohem víc. Jakože ta trojka je plná odkazů hlavně k jedničce. Na jedničku remastered se chystám, tak uvidím jestli zpětně něco ocením z ty trojky. 

  • dworkin

    Blbý dotaz, ale on už někdo jailbreaknul PS4, aby šlo hry patchovat neoficiálně?

    • 0011

      Ano viz MVG

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit