Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades

    Zdravím

    Bylo by možné umožnit vypnutí notifikací na mail na hlavní stránce?

    Tiscali mail nepoužívám, takze jsou mi ty notifikace zbytecné.

    Jen me to obtežuje, protože si myslím, že jsem dostal reakci na komentár.

  • aragorn

    ospravedlnujem sa ak sa to tu uz preberalo ale hladanie v diskusiach je trochu tazkopadne (co moze byt namet na zlepsenie c. 1 :) )

    ale najma by som sa chcel spytat ci bude niekedy obnovena sekcia "Moje hry" alebo ako sa to volalo - kde sa dali jednotlive hry pridavat do katalogu ako "Chcem/hral som/mam a podobne"

    • ales.smutny

      Aktuálně to neplánujeme, protože to nebyla moc využívaná funkce. Ale do budoucna neříkáme ne, rádi bychom samozřejmě funkcionalitu stránek ještě zvýšili :)

  • za lepší games

    poradne nechapu proc games.cz dovoli propagovat reklamu na  CryptoBoom. Evidentni levotu a scam. To my zde na strance vyskakuje jako regulerni reklama.

    Nechapu proc kdokoli neco takovyhleho podporuje a jo na zaklade toho ze to mate na svejch strankach si proste lidi delaj obrazek o vas. Nevim kam to napsat tak to pisu sem, smazte to jestli chcete. Sem me hazi ta reklama

    https://shoutsout.net/lp/kraus.php?utm_source=display&utm_medium=banner&utm_campaign=300x25014okt

    #sadpanda

    • ales.smutny

      Zdravím,

      no, Games nic nedovoluje, veškerá reklama je řešená na úrovni Tiscali. Nicméně bych potřeboval vědět, na jaké pozici ta reklama vyskakuje, abych mohl zjistit, co za tím je. Protože tohle se mi taktéž nelíbí.

      Předem díky za upozornění a případně upřesnění, jak v pozicích reklamy rotují, zatím jsem ji nezachytil.

      • je to ten na kterej ukazuje sipka, furt to tu je


        https://imgur.com/a/mbjoAGq

        • ales.smutny

          Díky, už to řešíme, bohužel tohle je automatizovaná reklama a složitější vyselektovat to a vyblokovat.

  • SalG

    BUG:

    Dobrý den,

    váš web obsahuje bug který se týká web ikon pro velikost icon 196x196 je adresa https://games.tiscali.cz/public/images/fav/favicon-192.png , která není platná. 

    Určitě vám to generuje 404 na nginxu. 

    Opravte jí prosím na https://games.tiscali.cz/public/images/fav/favicon-196.png ta funguje. 

    Díky moc.

    • ales.smutny

      Koukneme na to, díky :)

  • Zdravímm redakci, chápu, že chcete propagovat e-sportovou odnož - dalo by se alespoň udělat to, ať nejsou spoilery turnajů v nadpisech? U her taky v nadpisu nepíšete co se stane ve finále a tady to na mě vždycky vybafne, že je pro mě zbytečné se podívat na VOD a prožít si to. Jakoby nestačilo se vyhýbat esportovým webům... tady mě to vždycky napálí mezi oči.

    • ales.smutny

      Také zdravím, předám to kolegům, ať jsou trošku mírnější, ale ono je to s tím (e)sportem drobet ošemetné :)

  • Zdravímm redakci, chápu, že chcete propagovat e-sportovou odnož - dalo by se alespoň udělat to, ať nejsou spoilery turnajů v nadpisech? U her taky v nadpisu nepíšete co se stane ve finále a tady to na mě vždycky vybafne, že je pro mě zbytečné se podívat na VOD a prožít si to. Jakoby nestačilo se vyhýbat esportovým webům... tady mě to vždycky napálí mezi oči.

  • Zdravím redakci Games. Měl bych dotaz na kluky z Hardware Clubu. Byla by možnost udělat jeden díl na téma - Jakou TV vybrat k novým konzolím? Díky

    • jiri.svak

      Ahoj, ano, v plánu to je, už jsme poptávku po takových informacích zaznamenali z vícero zdrojů.

      Díky za sledování HWC!

  • 0tecFura

    Zdravím. Zajímalo by mě, jaké hry třeba momentálně hrajou místní stamgasti nebo členové redakce. A nevím, kde se zeptat. Abych zbytečně nespamoval diskuze k jiným tématům. Je tu možnost nějakých volnějších diskuzi? Takový volný pokec mezi hráči? 

    • jiri.svak

      Zkus se podívat náš redakční discord, ten myslím splňuje to, co popisuješ.

      https://discord.gg/vVfbN4

      • 0tecFura

        Díky. Určitě se kouknu. 

  • Dobrý den, když zadám konkrétní název hry tak kde najdu jak jdou všechny díly po sobě předtím to bylo krásně přehledný ted nikde nic ??

  • Prosím o přidání možnosti úplně odfiltrovat Profigamers. Stejně na ty články nikdy nekliknu a akorát mi zabírají místo na titulní stránce.

    • ales.smutny

      Bohužel, to není možné.

      • Chápu, musíte uměle zvyšovat návštěvnost webu, který z principu zajímá jen velmi úzkou skupinu lidí. Smutné.

        • ales.smutny

          1) Překvapivě (?) ten obsah zajímá nemalé množství čtenářů

          2) To prostě nejde technicky.

          • Technicky jde všechno, je to je otázka vůle, času a peněz.

            A pokud mi chcete tvrdit, že nemalou část čtenářů games zajímá, že "faker si posune vojenskou službu", tak to by mě tedy fakt moc překvapilo.

            P.S. Co znamená "nemalé množství" třeba na procenta?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší