Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tuco

    BG nekolikrat, Theif, System Shock , Jagged Alliance, takovy ty hry v prechodu, vlastne pred prechodem. Digitalne to sice nevlastnim, ale zatim mi to nejak netrapi takze ok. Sem se stehoval tolikrat ze kdybych to mel tahat, tak radsi netaham. oh wait

    • Harshday

      Super hry, já teď zrovna pořídil další kopii Jagged alliance na steamu, je tam teď v akci za 2.49 euro. ;)

  • Pokud nepočítám free kopie od Epicu apod., tak jsem kupoval víckrát jen GTAV (Xbox 360 + PC) a RDR2 (PS4 Pro + PC)

  • RAMIUS89

    Batlefield 1  3x ?? Ja som si to kupil raz a aj to je veľa.

  • 0011

    Baldur's Gate 2 4x - na CD, na DVD, na Steam a na Switch, jediné kde jsem odolal je android. BG1 3x - CD, DVD a Steam, další hry mám jenom 2x - Stalker CoP, Xenoblade Chronicles, Lego City undercover, Zaklínač 3. Hry co vlastním, ale na Epicu jsem si je zadarmo přidal pro strýčka příhodu, (jako kdyby Steam, Ubisoft a jejich uplay apod. skončili) nepočítám.

    • Baldur je i na Switch? Jak se to na něm hraje? Představa, že 300 hodin nevylezu z postele a budu pařit BG mě celkem láká...

      • 0011

        Hrál jsem ho jenom solo, ale nepodporuje dotykové ovládání, takže s partou asi horor, každopádně to bude stejné jako na ostatních konzolích, přepínáš 2 druhy ovládání jeden chodíš páčkou druhý ovládáš kurzor, nevím jak se hraje na androidu/ios, ale jestli podporuje dotykové ovládání tak vem radši na tablet, ale k tomu by ti asi víc řekl Aleš, já tablet nemám a na telefon si to kupovat nechci.

    • Ono se da na switch koupit BGII samostatne bez jednicky?

      • 0011

        Sorry, protože roky hraju už jenom dvojku tak jsem zapomněl, hru mám na kartě, ale byl jsem ještě zkontrolovat eshop - nedá se koupit samostatně ani tam, takže jedničku mám taky 4x.

  • vindalooo

    GTA5 4x

    PS3, PS4, PC (prodáno), PC (free epic)

  • Harshday

    Nejvíce asi icewind dale a HALO hry. Nicméně, když někde něco koupím, dostanu atd., tak vše ještě jednou pořídím na steamu, kam to chodí později, tam to hraji asi nejraději. 

  • jack

    GTA V - 3x

    PS3

    PS4

    PC - až tam jsem ji dohrál, protože loading netrval půl hodiny

    • RAMIUS89

      ty máš všetky PS?

      • Derp_1337

        Všechny PS? Jack napsal PS3 a PS4. Ono ještě existují PS a PS2, víš?

        • RAMIUS89

          Ja viem len ma vždy zaujímalo ako to skladuju keď príde na trh nová kúpi si ju a ma to všetko pozapájané ale ma vždy len jednu a keď chce zahrat nejakú hru na staršej tak to zase celé mení alebo ako? Ja som nikdy konzolu nemal tak neviem ja som PCčkár. Veď to musí byť nepraktické.

          • jack

            Díky za dotaz RAMIUS89

            Mám PC, XB1, PS3 a PS4. 

            Vše připojené najednou ke 4K TV do příslušných HDMI vstupů. Když zapnu vybranou platformu, jen přepnu na příslušný HDMI vstup na TV a hraju. Soundbar je závislý a napojený optikou na TV, takže o ten se vůbec nemusím starat. Hraje to, co mu TV pošle.

            Takže je to praktické velmi :). Jen je potřeba na tento design myslet, když si kupuješ TV a zvukovou soustavu. 

            Pokud bych šel do PS5, díky téměř 100% zpětné kompatibilitě budu moci vyhodit PS4. Na další konzoli už nemám volný HDMI port na TV :).

            • RAMIUS89

              jack

              Diki za odpoveď. No to tam musíš mať káblov strašne veľa.

              • jack

                Reakce na příspěvek:

                Je jich tam dost ;), ale jsou schované za TV a skříni/polici,  takže nejsou téměř vidět.

                To daleko větší viditelné kabelové peklo je k ps4 připojené PSVR, na kterém jedu Beat Saber. Ten svazek drátu je masakr ;-).

                • RAMIUS89

                  Reakce na příspěvek:

                  No čo narobíme, žijeme v dobe káblovej 😂.

            • victor

              A řešil jsi už HDMI Switch do HDMI switche ??? Když se potkaj tak se radost násobí ;))))

              • jack

                Reakce na příspěvek:

                HDMI switch naštěstí nepotřebuji, protože TV ma dostatek HDMI portu na sobě.

  • Thanquol

    Protože je to moje/vaše věc. 😎

    • Thanquol

      Ale asi jen Skyrim jsem koupil 3x. 

  • Marines

    No, někdo hry kradl, druhý několikrát zaplatil a Já blbec, jsem samozřejmě ve druhé skupině. Já mám rekordmana, prastarou hru "Robin Hood", kterou jsem i s vydáním na Skore, zaplatil celkem pětkrát, ale na paty mu šlape i starý "Medieval TW", který jsem zakoupil celkem čtyřikrát. Takže to vzbuzuje spíše otázku, zda producenti her nejsou spíše nepostižitelní zloději a to větší, než samotný "puberťák" co si stáhne hru jako nenáviděný pirát....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit