Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cibrut

    Nepovažuju se za fanouška Gigera nebo Cronenberga, ale jejich díla mám rád. Ale z tohodle mám takový podivný pocit "hm, zase Agony". Po 5 minutách koukání na gameplay mě to přestalo bavit, člověk otupí, ten vizuál je tak bizarní a šokující, až po chvilce začne splývat. Škoda, že leveldesign musel dát strašně moc práce, jak píšou jiní, bude to okrajovka.

  • houmrhoumr

    prostredi faj o tom zadna. ale po 3 letech ta sama ukazka s trochu lepsim nasvicenim a 1 novou potvorou je sakra malo. a jeste nechapu proc ta pindouri zbran co strili zuby a buhvico zni jako standardni pistole/brokovnice..

  • TheGGG

    trochu meh, příliš tlačí na pilu. Je to jak agony, ale bez zadků a koz, tedy ještě horší. Strach, hrůza, gore a děs se musí umět dávkovat, aby se člověk nepřejedl a neotupil.... když celá hra vypadá jak záběry z kolonoskopie, za chvíli vám to začne být jedno...

  • Lateralus

    Prostredi se mi prejedlo nekde v polovine. Nastesti mi zlepsovala naladu ta vypelichana kurata, ci co to bylo. Pro me je tohle video jen vtip. Ale treba to nekoho chytne. Vynecham. 

  • Carnage666

    VIzuál je prostě skvělý, ale bojím se že to dopadne jako Agony.

    • Kabutops

      nebo ještě hůř jako "Inner chains" a pes po tom ani neštěkně :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit