Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Duchino

    You're as smart as Boo sometimes :-)

  • Clovek uz si zvyka, ze kdykoli prichazi nova generace, lide plivou na vzhled jak to jde, ale nakonec si vsichni zvyknou. PS6 tak bude urcite jeste osklivejsi... pred vydanim a chvili po nem. :P

    Jinak mne se libi Xbox Series X. Proste takovy minimalisticky kvadr, ktery nekam postavite, nerusi, splyne s jakymkoli prostredim. To PS5, tam je to horsi no. Pokud nedate na extravagantni, futuristicky design, tak se vam moc libit nemuze. A jen tak snadno ji diskretne nikam nepostavite. 

    Nakonec ale clovek stejne cuci na obrazovku, ta krabice ma byt predevsim potichu a delat co se od ni ocekava. :)

    • Nevím, a když nehraju? A přijde třeba návštěva? Obývák je středobodem bytu (aspoň u mě). Bylo by fajn, kdyby prostě zbytečně do očí nepraštila podivná bílá futuristická věc. Mě se PS5 libí, ovšem je šíleně neflexibilní. A libí se mi i Xbox, který je navíc absolutně jednoduchý a zapadne asi opravdu všude. A spíš bych řekl, že jde s moderním trendem.

  • iSpirit

    za mě je nejhezčí konzole z této generace Xbox Series X . PS5 by nebyla špatná, kdyby nebyla tak stupidně velká. Xbox Series X vypadá poměrně minimalisticky, designově čistě a poměrně i vkusně. Samozřejmě design je u konzole někde na konci mých priorit, takže je to ve finále jedno, jak to vypadá.

  • cNNk

    Series X a PS5 taky premerit morcatama ...dekuji.

  • Za morčátko velký palec nahoru. 🙂

  • KrPa

    vsechny ty nove bile konzole jsou fakt hnus

    • Derp_1337

      Taky moc nemusím bílou barvou.

      Navíc se mí bílá barva moc nehodí. Většinu elektronického vybavení v obýváku mám v černé barvě (místy trochu stříbrných panelů) a tak by mi ta bílá celkem dost kazila estetický zážitek.

      • spoock

        popravdě já mám taky kde co černé, právě proto jsem z toho celý znuděný, bílá konzole je pro mě oživení, k mé černé PS4 jsem si schválně koupil jako druhý ovladač bílý. Je to jak s autem, měl jsem dvě černá auta za sebou, třetí jsem si koupil modré a černé už nikdy 

      • KrPa

        bila je barva prislusici na hracky

        • Derp_1337

          A nebo barva praček 😂


          Xbox Series S vypadá tak trochu jako pračka: https://i.ytimg.com/vi/Z0VAvRx49Ck/hqdefault.jpg

          • Wii je bílé a byla to jedna z nejprodávanějších  konzolí. Zřejmě s tím není tedy takový problém.

            • Derp_1337

              Tak pokud jiná možnost není, tak si to samozřejmě lidé v té bílé barvě koupí.

              • Reakce na příspěvek:

                Jiné možnosti byly, ale bílá vítězila (pravda, byla taky nejrozšířenější takže jsme u příčina-následek diskuze). Vidím že to nevzdáš, ale bílá prostě není špatná.

  • tuco

    Ahoj, mohl bys prosim vyzkouset jestli podporuje UW rozliseni? Asi jsem spatne hledal, ale nasel jsem protichudny vyjadreni.  napr 3440 × 1440, diky.

  • Phillios191

    Ten hlodavec je hezčí než samotný Xbox

    • No, kdybych si měl vybrat, jestli se mi líbí víc ta nejhezčí člověkem vytvořená věc na světě, nebo hlodavec, vždycky zvolim hlodavce. Hlodavci jsou supr.

      • medveddd

        Hlavně kapybary jsou prímový.

        • Phillios191

          kapybara je vlastně takový přerostlý morče :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit