Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kissino81

    Koupil jsem v akci na steamu s Heat a jsem mile mile překvapen.....

  • x_ander

    Mně by úplně stačilo, aby všechno od prastaré jedničky až po Most Wanted (2005) uvolnili na Gog. Remastery si můžou nechat. 

  • Jack1947

    Náhodou já si původní verzi celkem užil, jenže tohle je opravdu rejžování nebo ne za 10 let skoro jedenáct se opravdu nezvýší textury a rozlišení nehodí zta plnoucenu! Pěkná zlodějna 🤮

    • radim.zaty

      Ale Jacku, všichni víme, že to stejně ukradneš, tak tady nehrej divadlo.

      • Jack1947

        Můžu ale říct že  jak to je ne ? ( ne každý to tady ví!)

        • radim.zaty

          To rozhodně ano. :)

          • Jack1947

            🙂

  • A já si naivně myslel, že je to remaster těch původních Hot pursuit :D 

    • Jack1947

      Ty 2010 byli už nová verze.

  • Lukyz

    Některé modely / textury vypadají hůř než v  originále, jinak je to  kopie funkčního originálu, který je dnes stále stejně hratelnej - 8/10 😁





    • Gam0

      To jsem moc nepochopil. Při tom porovnání vypadají ty verze prakticky stejně. Možná remastered má malinko lepší odlesky, ale na první pohled bych od sebe ty verze nepoznal. Takže vlastně prodávají znovu tu samou hru, jen tomu dali přívlastek remastered?

      • Lukass

        Ano,  a Homola tomu da osmicku.  Herni novinarina je na dne. 

        • jack

          Přesně, teď jsem to video konsternovane viděl. To není snad možný, jak málo změnili a něco dokonce k horšímu. Pokud by se tedy měla hodnotit přidána hodnota remasteru, tak cca 1/10. Vůbec nerozumím této recenzi...

  • Kravicka

    8/10 -  30€ - demaster, jasna koupe

    • shodan

      je to dodnes moje nejoblibenejsi verze NFS... ale tohle je opravdu jen  Need for Speed: Hot Pursuit Remastered PRICE edition - tohle melo byt zadarmo jako update 👎 

  • Veskoslav

    4. díl, kdy bylo zničitelné auto a člověk občas ani nedojel,, 5. díl s nádhernými auta značky Porsche a NFS Underground II, kde si člověk vymazlil u obyčejného Peugeto 206:)


    Tyhle by zasloužili remaster/remake. Tenhle díl je většina těžce u zadku, protože i ten původní nebyl nic, co by za rok nezapadlo.

  • Ať udělají reamster NFS4 a Porsche. Všechny novější díly byli o ničem. JE ale fakt, že to vlastně nevím. Šanci jsme dal 2 dílům po Porsche (vůbec už nevím jak se jmenovali) a pak jsem to poslal k ledu.

  • LadaVanBar

    souhlas, MW2005 byl muj nejoblibenejsi dil serie a jedinej kde jsem videl zaverecny titulky. Josie Maran byla tresnicka na dortu

    • Ja videl zaverecne titulky jen v Heat, zadne jine NFS se mi dohrat nepodarilo. Ano, hral jsem i Most Wanted 2005, ano, povazuji ho za muj nejoblibenejsi dil celkove, ale nedohral jsem ho. Zavodni hry jsou tezke dohrat, zvlaste pokud nemaji dobre zpracovanou kampan. Heat imo dobre zpracovanou kampan ma, je to sice stale hodne klise a cringe co se tyce scenare a cutscen, celkove mi to ale prislo dobre.

      • Tak to ja som zrovna tento HP2010 dohral, a to so vsetkymi zavodmi na zlatu medailu. A tato recenzia ma tak nejak zenie k tomu, aby som si toto HP opat zahral, pretoze tu dekadu naspat som sa u neho fakt kralovsky bavil.

  • Phillios191

    Spíš bych si dal remaster Most Wanted 2005 nebo Undergroundu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit