Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    To mi připomělo trošku, nějakého nemocného "vtipálka" co tady před lety hlásil na nádražích bomby...

    Jinak to taky vidím na tu zkur... Valhallu 🙂 i když to úplně nechápu ale to i jiné vyhrožování dneska.

  • Morraw

    Asi reakce na přechod na Ubiconnect 😈

    Nikdy jsem neměl s Uplay klientem problém, ale teď jsem se po dlouhé době vrátil a nestačil jsem se divit.

    Mých více jak 500 bodů se propadlo na 60. Ptže všem odemkli odměny u starších her, tak zabili možnost z nich dostat další body.

    Změna levelování a získávání bodů. U Oddysey doteď nefungují výzvy a odměny...

    Děs běs. Ten klient přidaná hodnota nula nula nic za ty roky. Pouze platforma na prodávání her.

    • Carnage666

      A údajně zruší komplet achievementy.

  • Whoossain

    Třeba to byla jenom součást reklamní kampaaně na Rainbow 6: Quarantine...

  • dworkin

    Montreal police say that no threat has been identified after reports of a hostage situation in the Ubisoft building. TVA Nouvelles’ reports the incident was a false alarm based on a malicious phone call.

    Asi už není potřeba strašit čtenáře tím titulkem. Ale za aktuální zpravodajství v pátek večer určitě palec nahoru.

    • cms.sarka-tmejova

      Ony ty aktualizace chvilku trvají :) 

      • namelesswonder

        ŠÁRKA, platonicky ta milujem!!!

        Skoda že máme obaja partnera a musí táto láska ostať nenaplnena. 

        PS: registroval som sa kvôli tomu aby som ti to mohol napísať a musim povedať, že dat do registrácie v captcha Ú s krouzkem, alebo R s makcenom je pre nás Slovákov krásna, nádherná úchylačinka. Len tak ďalej! 

  • dworkin

    Snad budou všichni v pořádku. 

    EDIT: Tak podle toho, co píšou na Twitteru, je někdo swatnul. Asi někdo, kdo teď hodně hraje raidy ve Valhalle... 

  • tuco

    Ty vole! 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit