Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gio1

    Hry hraju asi od roku 1 989, tak si nemyslim že jsem úplně levej. Ale temhle hrám jsem nikdy nepřišel na chuť. Bohužel pro mne. Nemam na to trpělivost, čas, nebaví mne studovat kazdyho nepřítele jak se chova a hlavne mne nebavi ve hrach umírat a opakovat nějaký pasáže znova. Ve  hrách chci bejt ten nejlepší, nejsilnější a neporazitelnej zachránce světů a princezen co všechny prevalcuje😀. Nuly co akorat dostáváme nakladacku, nechame se zavirat doma, nasazovat si náhubky a rozjíždět co 3 mesice znova podnikání jsme v životě, ve hrach fakt nechci😉. Život je ted Dark Souls až až. 

    • Já pamatuju hry ještě před revolucí, takové ty kolotočářské maringotky s arkádovýma automatama. Insert coin to play. A souls hry mi připomínají svým stylem právě tyto osumdesátkové arkády, třeba Ghosts 'n Goblins. Člověk umíral a umíral, byli tam tuzí bossové, každého bylo třeba si nastudovat, nacvičit.  Spousta průměrných her co člověk za život hrál se ztrácí v paměti. Souls hra je nezapomenutelná právě kvůli tomu pocitu, že si člověk to vítězství musel opravdu vydřít a zasloužit.

    • Jack1947

      Pod tohle se podepíšu , taky to mám radši srozumitelně než se mořit s jedním monstrem, 2hodiny... ono i normální hry jsou celkem těžké tak nač zkoušet podobné, navíc se vždy objeví jiná hra která strhne můj zájem.

    • Který jsi zkoušel? (imho nejlepší je začít s Bloodborne). Ono ty hry nejsou těžký. Fakt se tam dá běhat hodiny bez umření a ztráty postupu. Jsou hry, kde se umírá častěji a nikdo z toho bědu nedělá (v takový Mafia 1 remaku jsem umíral někde častěji než v Souls hrách a řeší se někde obtížnost?)

      Souls hry jsou akorát trošku jiné, než naše západní. Takže když to někdo zkusí hrát jako Witchera nebo God of War, tak umře na první potvoře. Chce to jen čas, vstřebat co ta hra po hráči očekává a je to úplně v pohodě.

  • Jack1947

    Jen škoda že to tak trvalo, co škoda masochista nejsem a dal jsem tomu 2 nebo kolik pokusů, když jsem zjistil že se nepohnu z místa vůbec ( Dark souls1 jsem se nedostal přes tutoriálového bosse ?, Dark souls3 jsem zabil asi 3 ? dostal mě ten drak dvojku jsem ani nevím jestli vůbec hrál!) Tady jsem se sotva promlátil prvním rytířem, když jsem zjistil že za dalšíma dvěma není checkpoint (bonfire) vzdal jsem to.

    Tohle je hra pro ty kterým Dark souls z nějakého toho důvodu divného, přišla až moc přímočará a jednotvárná, snad jednoduchá ?!

    • TheGGG

      jacku, jestli jsi v dark souls 1 neporazil ani asylum demona, který se dá sejmout skokem z ochozu skoro na jednu ranu, tak to ti asi fakt není pomoci... ale každý nemusí hrát všechno

      • Jack1947

        To byl ten velkej cosi ? to byl fakt obr. Já to spíše jen zkoušel to víš pro mě tehdy nové (PS3 jsem neměl pc verze dostala port později prostě mě tehdá zajímalo co na tom  všichni mají) kdybych tomu věnoval čas tak neřeknu no,prostě podobnej herní styl není moc pro mně stejně jako RPG moc nemusím pokud nejsou akční a dají se tak i hrát.

        "Nemusí umět hrát všechno "

  • Murlock

    Hezké, ale nechápu důvod k pořizování, když původní hru v emulátoru rozběhnu ve 4k a 60 fps.

    • Protože ta původní hra budu vypadat o dost hůř?

    • iSpirit

      nedělej zagorku proboha, kdyby to vyšlo na PC, tak tě nenapadne tenhle nesmysl ani napsat.

      https://www.youtube.com/watch?v=yGvN5HyG-kI

      Popravdě nevidím důvod, proč se střílet do vlastní nohy a hrát původní verzi na emulátoru, když můžeš hrát novou v dechberoucí grafice, která respektuje původní vizi a plní sen fanouškům.

      • Jack1947

        Pořízení už té konzole pro někoho ale tady je to zbytečné psát že 🙂

  • Bohužel nemohu souhlasit. Demon's Souls je moje nejoblibenější soulsovka. Gameplay je fakt věrný originálu a stejně super. Ale design NPC, nepřátel a všeho je absolutní katastrofa. Vůbec nedáva smysl jak detaily tak lorem. V remaku proste zapomenuli na ty úžasné detaily které dělají From Soft From Softem.

    Vůbec se neřídili ani artbookem ani ničím a tak hra ztrácí ze sebe to nejlepší lore a atmosféru.

    • iSpirit

      popravdě jsem nehrál, můžu hodnotit jen fantastickou grafiku. Co můžu hodnotit je Shadow of the Colossus a to je remake, který respektuje předlohu do posledního kamene a pro mě to bylo splnění snu, takže se mi moc nechce věřit, že by tvůrci nerespektovali lore. Můžeš být trošku konkrétnější. 

    • Carnage666

      Jediná soulsovka kterou jsem nehrál protože jsem neměl PS3 ale zrovna tenhle neduh jsem zaznamenal a v porovnání opravdu vypadají NPC postavy hůř a je vtipný jak divně i klapají čelistma 😂

  • iSpirit

    až v únoru, na druhou stranu mám v únoru 30, takže to bude trošku symbolické :)

  • romando

    Demon's Souls mam rad, ale 80 eur proste nedam. Fakt ne.

  • Těším se na longplay. Já patřím hlavně do týmu Xbox, takže ps5 ad demon souls mě čeká tak za dva tři roky doufám že tam už bude hodně dobrých exkluzivek.

  • MidnighT91

    Opravdu doufám že Sony dodrží slovo a pc verze je jen otázka času.

    • radim.zaty

      DeS si na PC můžeš ve 4K/120fps zahrát už teď.

      • MidnighT91

        Už jsem ho na pc dohrál. Mluvím o tomhle remasteru.

    • iSpirit

      slovo? Sony nikdy nic neřeklo o PC verzi. 

      • MidnighT91

        Sony už dlouho tvrdí že omezí extkluzivity a hry bude vydávat i na pc

        • iSpirit

          WUT? Sony se nebrání PC verzí svým hrám. Nic více. Vše ostatní jsou jen tvoje slova a ne slova Sony, tak tu prosím, nepředkládej svoje slova za fakta.

      • Carnage666

        Osobně věřím že PC verze nakonec bude, ale jinak jo nikdy nic o PC verzi neřekli. Jestli jen kolega nemyslí to jak řekli že by chtěli průběžně na PC pouštět víc her počínaje Horizonem.

        • iSpirit

          ja tipuji, že bude Bloodborne remaster na PC/PS5 prvně. Demon Souls jestli vyjde, tak to bude třeba za dva roky.

          • Carnage666

            Za Bloodborne bych se vůbec nezlobil, platina na PSku je hotová a je to skvělá hra který by slušelo těch 60 fps, klidně bych koupil znovu.

  • TheGGG

    sám o sobě důvod ke koupi PS5, demon souls byl např. co do atmošky ještě o kus dál jak dark souls a v tomto novém hávu to vypadá naprosto neuvěřitelně. Jen si vzpomenu na Maneaters a Flamelurkera a dostávám záchvaty, jojo, toto bude pecka. Jsem rád že soulsborne i přes remcání jistých lidí nabývá víc a víc na síle. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit