Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Corvus

    Mě  by ani tak nevadilo to, co vadí Adamovi, ale ty questy bych prosil překopat a vyhradit tým lidí jen na úkoly po vzoru CDProjektu. Pokud se inspirují Zaklínačem, tak právě tady by měli okamžitě začít. Jsou s (ne)náplní questů asi tak 15 dílů (15 let) pozadu...

    • LiarForHire1

      To se nikdy nestane ti Frantíci v Ubi jsou úplně mimo. Pro ně je hlavně důležité přidat km2 mapy a nekonečno generického obsahu.  Kvalitní příběh a gamedesign je sprosté slovo.

  • Jarisko84

    Uplne suhlasim... ubi robi hry ako na pase bez emocii a bez detailov proste nie je cas piplat sa s tym... pamatam ked zacinal r6 sige tych glichov a bugov co tam bolo (kto si pamata opacne nohy :D) tak isto division atd... rockstar sa stym piplaju a vysledok je vidiet vysoke predaje aj daaavno po vydani ...

    Mna hned zarazili tie levitujuce zbrane a stity na chrbtoch... ked uz nie v hre tak aspon v animaciach to mohli spravit...

    • A nejhorší je pustit se do hrání Valhally při rozehraným RDR2. Ten svět je tak nějak podivně generickej a prázdnej (přestože je naopak přeplněnej tunou obsahu). Rockstar ten svět umí udělat mnohem uvěřitelnější a přirozenější. Ve Valhalle vidím stokrát stejnej klášter, stokrát stejnou vojenskou osadu...Do toho se postavy hýbou tak nějak "divně", plus tuna drobných detailů jako ten levitující štít a luk. Zvířata se chovaj nepřirozeně a jsou tam jen jako výplň( ne jak v RDR2, kde můžeš zpovzdálí pozorovat jak smečka vlků obklíčí medvěda, nebo jak vlk smutně vyje u mrtvýho "kámoše", nebo jak orel uloví králíka/hada, mezi sebou zápasící jeleny, psa kterej se běží z deště schovat pod střechu, kde se oklepe,...). RDR2 má taky skvělý nazvučení všeho možnýho, to jsem zjistil, že taky tý hře hodně přidává. 


      Neříkám, že je Valhalla špatná, baví mě a v příběhu se chci posouvat. Zasazení a kulisy jsou lákavý. Ale pořád je to spíše generickej svět s generickým obsahem. Já bych hře dal hodně slabých 7/10

      • Jarisko84

        Presne ako pises zvierata a vypln sveta tam je len koli tomu aby tam daco bolo... ale v rdr2 si ten svet zije sam o sebe nikto tam len tak tupo nestoji ci je to pes alebo daka postava v meste....ked pozorujes svet rdr2 tak sa nestacis cudovat co tam vsetko je a na akych detailoch si dali zalezat... ubi zvierata panakov zakladne atd.. rozlozi ich po svete bez rosmyslenia len aby to tam bolo a je vymysli omacku okolo toho...ldesto rockstar to stava vsetko tak aby to malo daky zmysel....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit