Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz

    Já si dávám pravidelně přes svátky celou trilogii a teď jsem docela na vážkách, zda si nepočkat na jarní remaster. Na srovnání to nebude mít vliv, protože originály znám beztak skrz na skrz 😅


    Jinak samo Garrus! Can it wait for a bit? 


    Jako mate jednoznačně Liara 💙


    A nejzajímavější companion byl Legion.

    • BlueAsari

      Presne aj u mňa tak. Cez zimné voľno púšťam ME1 a "behám" po Noverii a naberám atmosféru hry,... a teraz neviem, čo mám robiť, či čakať na remaster, či dať aspoň tú jedničku :D

      • Lukyz

        Mno, stejně to nakonec nainstaluju, přesně především kvůli tý atmosféře, kterou podle mě další díly už nemají . První díl je i přes nemotorný inventář a pomalé výtahy můj nejoblíbenější a největší srdcovka.  Celkem se obávám, že s ním v rámci remasateru napáchají... uvidíme na jaře.

        • BlueAsari

          To je presne ono, akurát počúvam soundtracky z jednotky a tá hudba je úžasná úplne všade, tá atmosféra, farebná schéma, pre mňa najlepšia hra vôbec a hrozne moc sa teším na remaster, neočakávam väčšie zmeny ako grafiku a možno boj. Ale rozmýšľam, že si ju dám ešte raz v pôvodnej verzii. Som aj fanúšik takéhoto druhu inventáru, a výťahy si užívam, keď tam dávajú svoje rozhovory alebo správy :D

          • jack

            Nejlepší je, jak v dvojce či trojce pak utrousí, že ty výtahy jsou strašně pomalý. Prostě takové ty drobné dokonalé detaily.

            • BlueAsari

              Detaily vedia vždy potešiť :) Garrus sa o výťahoch z ME1 rozprával vo výťahu v DLC Citadela v trojke.

  • Thanquol

    Můj Shepard: Co bando? Chcete snad žít věčně?! 

    • LessPh

      Hvezdna Pechota, to je moje quilty pleasure:D

      • Derp_1337

        Hvezdná Pěchota je skoro až klasika. Samozřejmě mluvím o 1. díle a ne o tristní 2. a 3.


        Dokonce i video herní (grafika jako z cutscén nějakých herních stříleček) Starship Trooper: Invasion a Starship Trooper: Traitor of Mars jsou lepší než oficiální hrané díly 2. a 3. 😂

  • TheGGG

    Zaeed samozřejmě. Tu postavu mám rád doteď a jeho historky a hlášky byly perfektní.

    Rage is a hell of an anesthetic.

  • Thanquol

    Ták všechny skoro, ale asi nejvíc byli Krogani, at již Krogan A, B, nebo C.

     

  • KronosDeret

    Mordin Solus byl jediný který mě opravdu rozesmál a kvůli kterému jsem ronil slzy. Jeho pěvecký výkon a (spoiler!) sebeobětování napravující praktickou genocidu se mnou zůstane navždycky.

    • Thanquol

      Stejně jsou to úskočný žáby. 

  • BlueAsari

    Pre mňa to bude vždy Liara. Jej charakter a osobnosť je úplným odrazom toho, čo vyžadujem aj od seba. Moja prvá romanca za Johna, prvý kontakt s ME. A aj po tie ďalšie prechody, kde tu boli pre mňa úžasné postavy ako Miranda, Thane, Kaidan či Cora a Jaal z MEA, zostáva Liara na vrchole rebríčka. Vďaka moja modrá bluebarry :)

    • Thanquol

      Moje rezavá fem-šepka byla hodně xenofilní. Ale můj čas-se-obětovat Šeprd se víc shodoval s Ashley z 1ky. 

      • BlueAsari

        Moje postavy boli dosť otvorené mimozemšťanom aj ľuďom, v podstate som mala prechod, kedy bol môj John len s Liarou a iný prechod len s Mirandou... a moja Jane bola s Kaidanom, Thanom a opäť Kaidanom po Thanovom obetovaní :) a tieto vzťahy boli pre mňa najzaujímavejšie a najlepšie. Kaidan mi vždy viacej sadol ako Ash, ale skúsila som aj Ash pri jednom prechode (či ako preživšiu alebo ako vzťah). Mám rada oboch, je to hodne ťažké rozhodovanie.

  • jack

    Tohle nedokážu i přesto, že jsem hrál za ženskou a měl vztah přes všechny díly pouze s Liarou. Dle mého je každá postava napsaná dokonale, specificky a má nezastupitelnou roli v celém příběhu. I třeba EDI a její vztah s Jokerem. Prostě to celé pro mě funguje jako epesní celek.

    • Derp_1337

      Tak zase to nepřeháněj. Každá postava rozhodně nebyla skvělá. Ono to ti to tak může zdát, protože jsi na ty nudné postavy zapomněl.


      Např. Kaidan Alenko. Ten byl tak nudný, že ho téměř každý hráč nechal umřít na Virmire 😂

      Mezi extra nudné se dali počítat ještě třeba James Vega a Jacob Taylor. Oba dva byli takové typické archetypy vojáků, kromě řečí okolo "vojenské práce" neměli moc co říct. Ačkoliv Jacob na tom byl trochu lépe, protože se občas rozpovídal o tom, jak to fungovalo v Cerberusu.

    • Veskoslav

      No myslím, že DLC postavy ze 2. dílu nejsou tak skvěle napsané jako hlavní postavy. I když Kasumi, tam ten příběh je napsaný skvěle a její mise za loajální postavou patří mezi ty nejlepší.

  • Veskoslav

    Tali. A Liara. Poprvé vztah s Liarou (strašně mě sral druhý díl s tím, že tam prakticky není) a pak už jenom s Tali. Je taková, jiná. Skromná a přitom skvělý inženýr, navíc celá ta jejich rasa je taková zvláštní. A z chlapů Garrus a Wrex. Takže postavy, co se s ME táhnou od 1. dílu.


    A nejzajímavější je pak pro mě Legion.

    • Thanquol

      Legion byl zajimavej pohled do nitra Gethů, který jsem vedle dalšiho žral. (hlavně jsem teda hrozně zaviděl Sarenovi tu kick-ass ruku.) 

    • Derp_1337

      Garrus a Wrex jasná super dvojka. Wrex je správný drsňák, který nikdy nesmí chybět v lepším příběhu, a Garrus je zase ten takový ten spolehlivý parťák.


      Z ženských postav je to trochu těžší. Romantickou volbou byla Liara, ale moji nejoblibenější postavou byla Tali'Zorah vas Normandy 😇

      • Veskoslav

        No hlavně mám zálohovaný vlastní Save z 1. dílu, takže mám Wrexe i ve 2 a 3 díle:) 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit