Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle me vubec nezajima az blizzard udela wotlk classic mozna ode me par stovek dostane 

  • radim.zaty

    Je čas na tyč přivázat novou mrkev ;-)

  • Jarisko84

    Hraval som wow daaavno pradavno... som sa rozhodol ze skusim je krona som doma tak preco nie...no cele ni to pride strasne ale strasne zjednodusene....a ziadna radost z dobreho lootu pokial nie si max lvl lebo lvl ide tak rychlo ze nemas ani cas sa tesit z novej vybavy...

    Skusal som aj clasik... mohli ho aspon spravit v novej grafike....inak celkok fajn len sa bojim co to spravi casom ci tam ostanu ludia alebo nie....

    • ahoj, zkoušel sis na classicu posunout ten slide bar v grafickym nastaveni na max? :) ma totiz stejnou grafiku jako retail (aka BfA).

      jinak souhlasim s hodnocenim, wowko me provazi tak nak celym hernim zivotem a jestli se da vypichnout jeden jediny trend, tak je to brutalni osekavani a zjednodusovani. Prechod z Classicu na BfA / Shadowlands pre-patch neskutecne boli (ve smyslu totální lobotomie).

      • Jarisko84

        To som neskusal dakujem nevedel som o tom diky moc

    • tak ono lvlovani postavy u WoWka je jenom tutorial

  • Meh...ať si to Blizzard strčí, stačilo mě navštívit prepatch a opravdu zážitek být na místě, kde je 100 hráčů+

    Uvidím za pár měsíců. Teď to bude nehratelné

  • Tuhle hru jsem dostal zdarma při nákupu grafiky AMD. Doufam, že to nebude tak špatné jako druhá hra kterou jsem k ní dostal: Godfall. Godfall je neskutečně nudná blbost s předpotopní grafikou. Mám pocit že se  točím pořád dokola ve 3 stejných místnostech s pořád se opakujícími 3 druhý nepřátel. Fakt hra naprosto o ničem. Snad tahle hra bude mnohem lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit