Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Člověk už ani nemůže nadávat na "slevové" akce steamu aby ho nesmazali? Kde to žijeme...

  • cNNk


    Slevam uz se vyhejbam radsi ...nestiham to pak hrat. Kazdopadne ve Steam Awards jsem podporil ceske hry o kterych jsem vedel.

    Creaks od Amanity

    Factorio od Wube Software

    Someday You'll Return od CBE

    Ministry of Broadcast

    a do Labor of Love jsem to hodil klasicky Euro Truck Simulator 2 od SCS, ale tam jde hodit cokoliv mimo rok 2020

  • Ale tak... To ty odkazy musí vést na kartu hry zde na Games? Nešlo by, aby vedly rovnou na Steam? Popř. aby byl odkaz na Steam přímo v kartě Games (možná byste si mohli domluvit nějaký Affiliate program).

    • LessPh

      Přesně, linky na steam by teda bodly..

      A ještě chybí pro některé zásadní informace, že je k dispozici Steam Awards!

    • PS: Třeba takový Outter World (pro Steam) seženete na GameBillet ještě o 5 € levněji ;)

      • A hry od Ubisoftu jsou primo na Uplay se stejnyma slevama, jenze z ceny po sleve muzete odecist jeste dalsich - 20% za uplay body

        • malachi

          ..a ak náhodou potrebuje-chce niekto češtinu..tak odpadá problém (ak je  ..) bo je každá robená na steam verziu..aspon ja som sa stretol tie čo som chcel boli...a aj ked niektoré ide použit na gog verziu ..nie je to až také lahké drahá ju tam dostať..:)

        • Carnage666

          Já mam raději všechno na Steamu 🙂

          • TheSuffering

            A k čemu ti to je na Steamu, když ve většině případů stejně musíš spouštět Uplay.😂

            • Carnage666

              Mam to prostě raději i v knihovně na Steamu 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit