Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Cyberpunk 2077 jenoznačně ! Poslední velká největší hra kterou si "užiju" (rozjedu)na Své 770GTX :D

    https://www.techspot.com/news/87764-amazon-confirms-nvidia-rtx-3060-ti-price-next.html Očekávaná 3060 rtx opravdu nebude kolem 350$ a spíše se vyprodá celkem rychle nevadí no... Tak nějak jsem to s tím jak to nezmákli s ostatníma Ampérama čekal. I když tahle strategie nebude moc nápomocna ani do budoucna.

  • tuco

    Sice nevychazi, ale od (nekde jsem cetl ze 15.) prosince (vim ze jsem nekde jinde psal jiny datum) bude EA play na Game Passu, takze pro me "vyjde" napr FIFA :)

    Jinak su na ten Empire of Sin od manzelu zvedavej. 

  • Twin mirror nevychází na PC, vychází na epic games. Jedná se o exkluzivitu. PC verze vychází až za rok.

    • TheGGG

      jen jim dej co proto, a ještě líp, nevychází to na platformě PC ale CCP

    • Aja1984

      Tak na PC už 5 let nic nevyšlo (dle vaší logiky), buď to vychátí na GOGu, Battlennetu, Uplay-ji, MS-Storu, Steamu, Epicu, nebo Originu...

    • Jack1947

      Vychází na pc jen na Steam verzi třeba čekat na příští rok.

    • Maxianimal

      tWiN MirRor NeVyCHÁzí Na Pc, vYcHáZí na EpIC

    • medveddd

      Není to trošku jako říct, že rohlík není jídlo, protože je to pečivo?

      • Ne? Je to stejný jako ps4/xbox, je to exkluzivita. Ta hra nejde koupit nikde, ani od vývojáře. Mám epic, mám tam spoustu free her, ale to je tak všechno, nepotřebuji tam nic kupovat.

        Je to jako říct, rohlík koupíš v pekárně, ale už nikdo neřekne, že jen v penam pekárně.

        • Když už si tam ty pokrytče bereš hry "zadarmo", tak už si tam ty hry klidně i kupuj. :) Osobně mám proti Epicu spoustu věcí, ale nepoužívám ho vůbec. Tady pan hrdina si stěžuje na praktiky, ale když se mu to hodí, tak si rád soustíčko ukousne. Jsi k smíchu, alespoň se tu nesnaž o osvětu. :) Navíc ty tvoje bláboly a bludy nedávají smysl. :) 

        • vindalooo

          To, že to vychází na PC znamená, že to pustíš na PC.

          To jak se k tomu dostaneš je v podstatě vedlejší. To je stejné jak říct, že to nevychází na PS4 a PS5 protože to vychází na PS store

          Kašli na ten hejt a buď rád, že tu není monopol steamu.

  • No vidím to jen na Cyberpunk a to jen podle recenzí a to same u Empire of Sin, tam ale citim provar spis :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit