Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vindalooo

    Nerozumím tomu brečení kolem.

    1) hra za dvě hrdinky. Mám v podstatě dvě hry + finální lokace, která by klidně mohla být obsahem DLC a to vše za cenu jedné AAA hry.

    2) zabití jedné z postav. Je to jen příběh. Chápu youtubery. Lidi chtějí emoce, tak zahraju jak mne to nasralo, ale u ostatních ten hejt nechápu.

    3) grafika a efekty, dabing a motion capture, pohyb, scénář a různorodost misí, lokace, souboje  a další.  Vše bylo špičkově zpracované.

    Za mne hra roku (samožřejmě uvidím po cyberpunku)

    • Veskoslav

      Muzes mi osvětlit tu různorodost misí?:-D

  • houmrhoumr

    ta hra je ve spouste veci bezkonkurencni

    • houmrhoumr

      O pribehu, zanru nebo zasazeni nemluvim, to bud sedne nebo ne. Ale tak napriklad pocit ze souboju, jak plynule prechazi ranged na close combat, tezko popisovat tu organicnost a fluidnost, nutno zahrat. Ono vubec animace celkove, o mile napred pred konkurenci. Pro me osobne pak nejvic asi level design: vzdy me u her irituje opakovani asetu. Tady se prakticky nekona. obrovsky mnozstvi drobnejch detailu dotvarejicich uveritelnost jednotlivejch mist ve hre dela z prozkoumavacich pasazi vylozene lahudku. No a dal treba voice acting, hudba, zvuky, timing toho, kdy ti co rekne postava, ktera te treba zrovna doprovazi, proste jsou tam vsude znat obri rozpocet, zkusenosti tvurcu se zanrem a pece kterou hra ve vyvoji dostala . Neni to moje nej hra ever, ani netvrdim ze je bez chyb, ale kdo po dohrani rekne, ze to neni top mezi soucasnyma aaa 3rd person akcnima adventurama, musi bejt slepej nebo troli.

      • Derp_1337

        Pěkně jsi to popsal. To zasazení, gameplay a ta omáčka okolo jsou fakt dobré.

      • Veskoslav

        Tak poslední vetou si to naprosto zabil....

    • Veskoslav

      Kromě grafiky? V čem?

    • iSpirit

      v čem? To se říkalo i o jedničce a dle mého to není vůbec pravda. Takže by mě zajímalo, jestli je ve dvojce něco, o čem by se to dalo říci.

  • iSpirit

    Dvojku hrát nebudu, jedničku jsem hrál, moc mě nebavila, i když mě láká ten krásný svět, kde mrakodrapy jsou prolezlé vegetací, ale už v jedničce mě neskonale srala sterilní, herní náplň a nudný stealth. Navíc neumím si představit hrát za ty dvě ženské postavy, už v jedničce byla Elie otravná. Ty krásné kulisy ND by mohli využít pro nějaké RPG, TPS stříleček s krytím je už moc na mě.

    • Veskoslav

      Ironií je, že tady je Elie ta lepší postava....

      • Nebyl bych si tím úplně tak jist.

      • iSpirit

        to nebudu soudit, nehrál jsem, jen pořád nechápu, proč má někdo potřebu vytvořit postavu, která vypadá jako Abby. Imerze přece musí být naprosto mrzká pro většinu lidi oproti Joelovi. Divná doba.

        • Derp_1337

          Záleží na osobních prefencích hráčů. Někdo má problém hrát za ženské postavy, někdo ne. Někteří hráči dokonce preferují hraní za ženské postavy.

          Třeba já RPG hry hraju zásadně za mužskou postavu, protože mám z toho mnohem lepší imerzi do postavy a děje. Ale nemám problém hrát jiné herní žánry (např. akční adventury) za ženské postavy.

        • Veskoslav

          No divná divná, ale zatím to vypadá, že můj jediný cíl je někam dojít, zabít a pak zase dojít a zabít:(

  • TheGGG

    bez amy hannig se drunkman utrhl ze řetězů a z celého ND je cirkus... co chystaji nebo ne mě je celkem jedno. Propadají se na úroveň bioware.

  • Veskoslav

    Porad nejsem schopen to dohrát a to jsem to měl cca měsíc po vydání doma...Oproti prvnímu dílu meh a za mě i jedno ze zklamání roku 2020.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit