Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A já si letos pod stromeček nadělil Gloomhaven i s dřevěným insertem. Dohromady za pouhých 4500 Kč 😀😀

    • Já hlavně doufám že už si nic nadělovat nebudu 😁

      Ale Atomová pouta, PánOprstenů, Maracaibo... By ten Ježíšek mohl přinést i bez faktury...

  • Za mě tady rozhodně chybí desková Hra o Trůny ! :/

  • LessPh

    A ceny jsou jako kde? Tohle je informace fakt na půl:-(

    • v každém obchodě jiné, ale pokud tě něco zajímá, tak snad není problém to hodit třeba do heureky a během chvilky máš výsledek.

      • LessPh

        User friendly reseni by to chtelo asi ne?

        • Jako předváděcí akci doma na gauči?

          Nebo přímo tlačítko koupit, to už někde i zavádějí ale pak zase budou stížnosti že to je támhle o dvacku levnější...

          Třeba rodičům jsem kupoval Dračí palác a ceny byly v rozmezí 850-1299,- 

          • LessPh

            Staci kratka cenova orientace, abys vedel kde ses a jestli je to pro tebe cenove zajimavy.

            Dneska kazda cvicena opice umi pouzivat agregatory eshopu, ale dostat prvni cenovou orientaci je to nejdulezitejsi, abys vubec hledal dal. Pro me clanek postrada smysl, akorat by me obiral o cas..

            • Většinou se dá docela dobře orientovat podle velikosti krabice. Je to marketing spolu s psychologií. Je jedno, že krabice je z většiny čínský vzduch, ale za malou krabičku prostě podvědomě nedáš 2000,-. Třeba FFG takhle funguje téměř na 100%

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit