Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • malachi

    ..ako...a  majú nejak ošetrené aby im nevracali hru a chceli refund špekulanti ktorým sa hra napr, páčila-nemali s nou väčší problém,ale  vrátia ju len aby dostali peniaze späť?...😯

  • DIvny, proc to lidem vadi? Nekdo me rikal ze to stejne nepozna jako grafiku konzole vs PC, takze mu staci bohate PS4 :) Takze maj uzivat a neresit :) My na PC co tomu vic rozumime, proste vime :D

    btw jinak nechapu proc to rvou vecne na starou PS4, kdyz takove hry by snad meli uz delat primarne pro PS5 kde se to hodi vic. PS4 to je jak z praveku, staci mrknout pomalej disk nejaky HDD = treba u hry typu Kingdome Come utrpeni, fakt to nechces proti SSD u PC kde to jede davno :)

    • radim.zaty

      Protože desítky milionů majitelů PS4. Ignorovat tolik potenciálních zákazníků není moc dobrý nápad. Však i Sony vyměklo a spousta nových 1st party her vyjde ještě i pro PS4.

      • Jenze na kvalite to uz musi nekde byt znat, je to jako mit 10 let stare PC stejne HW a cekat krasnou hru s hezkou grafikou v roce 2021 a rikat ze to bude top :D PS3 ani nevim do kdy vlastne vydavali na ni hry aby to jeste nejak vypadalo :)

        • Derp_1337

          Co na to říct? Někteří lidé mají nízké standarty.

          Znám člověka, který je spokojený, když se v roce 2020 dívá filmy v tzv. "kinoripu" v rozlišení 640*480 a ještě tam v rohu okna vidí cedulku nouzového východu EXIT. Prostě některým lidem není pomoci.

  • Už je vydaná záplata 1.05 přednostně pro konzole, pak pro PC. Mám to v informacích na GOG (před 8 hod.).

  • Lito mi jich neni...vedeli jak to na konzolich vypada, vedeli to jejich sefove a stejne to pustili do obchodu.

  • Carnage666

    No tak taky jednou konzolisti dostali rozbitý port 😀

  • Realtoltek

    A z hry roku je megafail roku :))) a to zcela zaslouženě. A výplývá nám z toho i to jak moc neobjektivní byly recenze.

    • Derp_1337

      Proč byla neobjektivní?? PS4 a Xbox One verze je sice v katastrofálním stavu, ale recenze proběhla na PC verzi a ta je v "hratelné" podobě.

  • MiKiii

    Chapu konzolisty ze si objednaj hru a nebezi jK ma... videl jsem par videi z PS4 a nechtel bych... ruku v ruce ale nechqpu jak si neldo mohl myslet ze hra pro nadupane PC a nextgen konzole bude vypadat a pojede stejne na starych konzolich... nekde to muselo jit poznat... zatim hraju na PC cca 30h a protoze jsem nikde nekoukal na trailery a upoutavky tak jsem si nedelal zadne nadeje a sny a dostal hru bez toho aniz bych vedel co a kde bylo slibene... za me 9/10 ... nepotkal jsem jedinny gamebreaking bug and zadny pad... hraju takrka na max... hra je pekna a dej je taky zajimavy... rozhodne po dlouhe dobe AAA hra ktera me chytla...coz se neda rict o zadne hre 5 let zpet... nemel jsem zadbe ocekavani a nadeje a tak me CP77 mile prekvapil... nejvic jsem se rotesmal kdyz nekdo tvrdil ze NPC budou zit vlastni zivot a realny.... to jako vazne ? Mame vsichni nachystane 16 jadra abychm tu AI zvladli ? Nektere decka svoji predstavou jsou uplne mimo realitu... mimo to CP77 ma asi nejvic NPC animaci co jsem kdy v jale hre videl... celkove jsem spokojen a chapu lidi ze pokud jim na PSku nejede CP77 jak ma nebo aspon trochu hratelne tak to nemelo ani smysl zacit prodavat...

    • Na NPC v KCD nebylo třeba 16 jádro a jak si pěkně žily své životy..CP 2077 je dobrá hra, ale ten hype kolem ní a konečný výsledek - to je výsměch .. dechberoucí :)

      Jinak je to rozhlehla hra, tak se daly potíže očekávat. Na PS4 to taky někomu běhá normálně, já na PC nemám žádný problém, který by mi bránil ve hraní, uvidíme co po aktualizaci 1.05 :D

    • Gam0

      Z pohledu optiky dneška nebrání prakticky nic tomu, aby hra neběžela slušně i na starší generaci konzolí. Ten výkon tam slušný je, je to jen o tom, aby to dokázali zoptimalizovat a shodit kvalitu některých prvků. Bohužel u hry s otevřeným světem je to často hodně práce navíc, a na to patrně nebyl čas.

      Takže závěr to má jen jeden. Verze pro starší konzole se malinko odflákly. To neznamená, že to tam nemůže být v hratelné podobě...

    • Rozesmálo tě to prohlášení vývojářů, o ručně dělaných denních rutinách pro npc, jo? :)

      https://www.vg247.com/2020/06/08/cyberpunk-2077-npcs-1000-daily-routines/

      • MiKiii

        Ano, rozesmalo, snad kazdy kdo kdy sledoval vyvoj her tak vi ze cim dele se hra vyviji tim vic bude vypadat jinak nez si lidi vysni. Nebo chces 1000 moznosti jak se bude NPC chovat... 20fps na 16 jadru a PS5 se 4fps ? Je vtipne jak si nekteri mysli ze dnesni CPU utahne 100npc kolem hrace, nacist kazdy profil chovani aby bylo NPC unikatni v kazdem ohledu... pak by ta hra byla opravdu jen pro PC a jen pro 5% PC co by melo na to slusny HW... ale chapu, nekdo si hru koupil a hraje ji jaka je, nekdo bude furt vytahovat clanky x roku stare ktere se vubec neodvijely podle vyvoje, to pak bude clovek videt chyby a nefostatky kdekoliv...

        • Článek je pár měsíců starý. Když tohle vypustím do éteru před vydáním, tak si snad musím být jistý, že to mám funkční, ne? Tahle slepá obhajoba se mi taky líbí.


          Já hru mám a hraju, příběh a kvalita questů je skvělá a užívám si to,  na druhou stranu technická stránka hry a funkčnost open-worldu je horší než u 7 let starého GTAV.

          • MiKiii

            Tak to musim nesouhlasit a souhlasim s Vavrou, CP77 ma snad nejvic NPC animaci co jsem kdy videl, GTA 5 nema ani 5% NPC animqci... v GTA 5 NPC umi jen chodit a utikat, nebo strilet, to je vse... v CP77 je spoustu animaci a v celku dohromady na me to mesto pusobi ze " zije " chapu, budou tu takovy co oddeli dej od hry samotne, ale tohle neni zadny simulator, a dokazu si dost dobre predstavit ze meli prichystany update pro NPC ale jak jsem psal, urcite byli FPS prednejsi nez realnejsi NPC, kdyz u nove nextgen konzole padaji do nizsiho rozliseni aby udrzeli 30fps tak je jasne ze realne chovani NPC by nove konzole nedali...a maji poslouchat ze na PC to je a na konzolich ne ? Navic je cekaj 3 velke updaty behem 3 mesicu takze se muze spousty zmenit...

            • Spíš jsem měl na mysli AI NPC a to jak reagují na to, co ve světě děláš. Hoď granát na ulici a všichni řidiči synchronizovaně vystoupí a skrčí se, včetně okolních chodců, a takto zůstanou.  Zaparkuj auto tak, že bude jen kousíček zasahovat do silnice a pro npc se to stane nepřekonatelnou překážkou, objet to neumí. Taky mají sice třeba gangy v NC motorky, ale nikdy na nich nikdo nejede (jen v misích v Badlands). Způsobíš nějakej oheň? Žádní hasiči se tu neukážou. Zraníš někoho? Žádná záchranka/trauma tým (další věc která byla hodně propagována, že bude mít velkou roli ve hře, nakonec je z toho jen ta jedna naskriptovaná událost). To jak funguje policie je další věc, když po tobě jdou, tak se instantně spawnujou 2 metry od tebe, a je jedno, jestli jsi na střeše mrakodrapu nebo v poušti. Stačí sednout do auta a zajet o blok vedle a zbavíš se jich, oni do svého auta nasednout neumí. Neumí tě ani pronásledovat autem (wanted systém byl taky prezentován jako propracovaný systém, kde budou hrát roli různé vzájemné interakce s policí a korporacemi). Dobře to je všechno třeba způsobeno nefuknční AI, která se časem může opravit a vylepšit. Ale dál tu není žádná open-world interakce. Mimo mise tu chybí třeba nějaké aktivity s kámošema, v GTAV jsi měl kámoše, kterým jsi mohl zavolat a jet třeba chlastat nebo něco hrát, k tomu byly i rozhovory, které komentovaly aktuální dění ve hře. Hrát jsi mohl i sám golf, tenis, šipky, jít do kina, kde skutečně byl udělaný nějaký minifilm, sledovat televizi (to můžeš teda i v CP), spousta různejch druhů závodů - cyklo, auta, motorky, triatlon. Mohl sis zavolat taxík, kterej tě hodil kam chceš, jet metrem. Trochu jsem čekal, že to bude alespoň na podobné úrovni. Ale v CP je to prostě jen moc hezká prázdná kulisa, ve které se přesouváš mezi misemi.

              • MiKiii

                Reakce na příspěvek:

                Zrovna GTA 5 je jedna z her kde jsem zadne mini hry nehral nebot kvalita provedeni byla jako z GTA SA, ty animace byli a jsou hrozne, OK policie, hasici a zachranka v GTA 5.. policie ma stejny script jak z GTA 4 a hasici a zachranka jsou dve animace a porat ty same, zrovna GTA 5 mi po par hodinach prislo priserne nudne tim jak se neuatale opakovali dve animace a nic vic... NPC chodili od bloku k druhemu bloku furt dokola, max se zastavili se stejnym NPC a jakoze kecali, pricemz odmlky mezi rozhovory pusobily jako kdyby se spolu bavily dva roboti co nacitaj scripty kazde dve vteriny... GTA5 melo nejaky dej ktery jsem ani nedohral protoze me to cele prestalo bavit a spis me to nudilo... GTA 5 byl krok zpet oproti GTA 4 ktere bylo pro me vic nez petka... kdyz odskrtnu ty desne nudne mini hry z GTA 5 tak tam neni nic co by bylo lepsi v CP77 i ten pribeh se mi zamlouva vic nez klasicke klise z gagsterky jako v GTA 5...

                • Reakce na příspěvek:

                  Už jen to, že to srovnáváme se 7 let starou hrou, která to jádro měla funkční už v den vydání na předešlé generaci konzolí (PS3 a Xbox360), je pořádná ostuda. 

                  V CP chodí npc taky furt dokola, pokud teda zrovna z ničeho nic nezmizí :) Kolikrát tam vidíš tři naprosto stejný npc vedle sebe. A ty animace, no sice třeba telefonujou (GTA to umí taky a dřív než od pětky, a ty rozhovory jsou dost často vtipný v dobrym slova smyslu), ale ve většině případů ten telefon v ruce ani nemají. A sice si třeba vezmou plechovku, ale strčí si ji asi do zadku (nebo do kalhotek). Pozoroval jsem NPC u nápojového automatu, pořád dokola jen mačkali tlačítko, kdybych tam stál dva dny, tak ty dva dny tam to tlačítko budou mačkat. To samý když jí jídlo, je to nekonečný. 

                  • MiKiii

                    Reakce na příspěvek:

                    Jenze tak to bude v kazde hre, lidi stale nechapou ze pokud chcou verne vypadajici NPC s vernym chovanim, simulaci zivota atd. tak si o nejakem portu na konzole mohou nechat zdat a zahraje si to jen par procent PC hracu. Nechapu kde lidi berou tu vizi ze tu mame CPU ktere dokaze zazraky v simulacich. CP77 neni ale simulace, je to prpste hra... a protoze jsem vedel ze to nebude tak jak to chteji vyvojari tak jsem ani nesledoval jejich tweety atd. a byl jsem prekvapen pri prvnim spuateni, zatimco ti co hltali celych 8 let kazfe info a uz od pocatku si vysnili ultra realisticky simulator zivota kde si muzou objednat bezlepkove menu a v objednavce poznamku " vice soli, jsem kurak " ...

            • Jenže GTA 5 je skoro 10 let stará hra ,běží na RAGE enginu 1.0 vyšla i na PS 3 a zvládá toho daleko víc ( fyzika ,logika NPC,AI)

              Btw když hodis NPC z mola do vody,tak umí doplavat na břeh a vrátit se ke své činnosti,snažím se tím říct ,ze když nedokáže ani blby NPC v CP77 obejít jednoduchou překážku na chodníku ,tak je něco špatně....

              Mi přijde ze snad polovinu toho budgetu co měli ,narvali do marketingu a reklam ...

              • Houdini

                Reakce na příspěvek:

                GTAV je čo do "života v meste" a AI niekde úplne inde. A to nehovorím ako hate na CP ale proste ako fakt.

  • No minimlane to xboxu  zlepsi trzby :-)

  • Lilo

    Jasně s nějakou chybou se počítá, ale to že zapnu hru a postavy nepovídají. Jen gestikulují a ani hlásku nevydají...tohle mi přijde jako absolutní bizár v roce v  jakém jsme....i kdyby se jednalo o nevím jak starou konzoli, tak toto je základ. 

    I u dřívějších Assassin's Creed jsem např. na PC verzi zažila nejrůznější chyby a neduhy, ale tohle se mi ještě nestalo. Zkoušela jsem to hrát přes hodinu ale pak už jsem si vážně přišla jako hluchoněmá a musela to vypnout. 

  • jack

    Prooooc? Vždy ta hra zde má tak vysoké hodnocení!!!! To je úplně nepochopitelne!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit