Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A tohle je fakt normální recenze protože to tu redakci přišlo jako dobrý nápad a dobré téma, nebo jde o reklamu (možná placenou)? Protože to celé fakt spíš smrdí tou reklamou.

  • Ja tedy nevim, ale tohle mi trochu prijde jako prodej stiracich losu na poste.

    • Jack1947

      Tam se dá vyhrát něco málo( koupit třeba nové losy za to :D) ale jinak chápu kam tím míříš.

    • ravux

      Vsechno souvisi se vsim :D

  • Gam0

    Fakt bych chtěl vidět člověka, co si takovej krám za pět tisíc koupí :D

    • Kosac

      zřejmě stejný člověk co má doma psko :P

      • SalemCZ

        tak furt lepší mít psko než k hernímu PC pořídit i xbox. 

    • ravux

      Vzdycky se najde dostatek "dumb" zakazniku, kteri si podobne "smart" 3.14coviny koupi. Na jine zase jako brain-off switcher pusobi jine nalepky: bio-, gaming-, atd. Nic noveho pod Sluncem.

      • Jack1947

        Jo jasně pomyslná BIO- zelenina o 50 korun dražší :D to je hezká vjejička... na zájemce kvalita se musí přeplácet 😛

      • Gam0

        Tak já neříkám, že ne, ale pět tisíc za tohle? Kdy mi přijde, že největší předností má  být prostě "cool" design. Jestli je někdo milovník kávy, tak jsou k dispozici prostě mnohem lepší a levnější věcičky. S tímhle se nedá ani pořádně machrovat :D

        • PreidaQ

          Kávovary na překapávanou kávu se dají sehnat za 500-1000 Kč. Ta "přidaná hodnota" v ceně 4000+ Kč v tom, že to váží kávu a má to appku, to je fakt bizár. Navíc to musí být proces mnohem složitejší a časově náročnější (u klasického překápávače člověk množství kávy i vody jednoduše bleskově tipuje podle libovolné odměrky)

  • ravux

    "Gina rovněž akcentuje „sociální rozměr“ přípravy kávy, kdy si můžete výsledky vašeho snažení na závěr ohodnotit a sdílet s komunitou."

    Proboha.

    Tesim se na recenzi smart WC, umoznujiciho sdilet vysledky snazeni na "socialnich" sitich.

  • Jack1947

    Jsem si nejdříve dle názvu mylně myslel že to je nějaká další Goat hra nebo dlc :D , ted už jen čekám až se tu bude prezentovat nová pánev nebo pečící trouba vždyt jídlo a hry to je skoro to samé ne ? 😉

    Jinak dobré někdo kdo má hlouběji to neocení a fajnšmekři si asi připlatí za něco lepšího. Nicméně chválím určitou inciativu, zkusit něco jiného než hry.

    (Nicméně tomu začátku asi uvěří málokdo, proč proboha by to jaký koli web dělal 😯😐- ne že by to bylo potřeba neznám jinou stránku zasekanou reklamama tak extra hustě, to ani na moc nechodím :D ale stejnak)

    • LessPh

      50:50 s tebou souhlasím..

      Souhlasím s tím, že je to naprosto jasná placená reklama, CZC je na prvním místě inzerentů tady na webu.

      Přestal bych tomu věřit, kdyby teď něco zrecenzovali od zelenýho mimozemšťana.. ale to se nestane, vždy to bude CZC, která games platí velkou rejži za propagaci, takže jasná placená reklama.

      Každopádně to CZC vymyslelo dobře, takových komentářů, a tím i kliknutí na článek, kvůli takový hovadině:D

      Fajnsmekři to určitě neocení, je to prostě jen gimmick pro loosery a s tou iniciativou s tebou nesouhlasím.. web se jmenuje games, takže by tady mělo být všechno games relelated a ne tohle - na to jsou jiný stránky..

       

      • PreidaQ

        Zvláštní na tom je, že ten produkt je na CZC nedostupný po celou dobu existence tohoto článku. Takhle ani nevím, jestli to má být opravdu skrytá reklama nebo redaktor musel splnit něčím požadované kvórum článků, tak to vyřešil takhle..

        • LessPh

          To je reklama na CZC, ne na produkt. Produkt nemusí být dostupný, důležitý je, že člověk klikne na link a je na stránkách dvojky.. prostě catchy marketing, že jo;-)

          • Jack1947

            Nicméně pokud souhlasíš mohl si, dát palec+. Potěšilo by. Já ti ho dal, jo jeto tak jak říkáš a ostatní kdyby to nebyla reklama tak by to ztady promazali.

  • cibrut

    "Není hrou, ale s hraním her souvisí". Bác ho, kávovar. Chápal bych dejme tomu recenzi na herní hardware a příslušenství. Tohle sem ale nepatří. To by se tu příště mohla objevit třeba recenze na čísi oblíbenou restauraci, která dělá fantastický jídla a rozváží je i v noci. Protože když hrajete, potřebujete přece jíst, to dá rozum.

    Jinak přeju redakci i všem hráčům pěkný Nový rok a nezkažené oči, nebolavá záda a žádné syndromy karpálních tunelů :)

  • SalemCZ

    Tohle je tedy reklama(komerční článek), nebo to má něco společného se hrami?

    • ales.smutny

      Ne, není, zkus si přečíst článek. Nebo jeho úvod aspoň.

      • SalemCZ

        jako recenze na kávovar mi to přijde dlouhý tak jsem si přečetl jenom úvod a konec s tím CZC.labem

    • LessPh

      Jak znam redakci games, tak to bude nekoho vanocni darek, ktery chce prezentovat.. mel bych i tip kdo to byl..

      PS: clanek jsem necet, takze co jsem napsal muze byt v textu vyse...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit