Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0 bílých mužů.....nic jiného jsem ani nečekal

    • danny_the_hound

      Neviem, či si farboslepý (i keď v súvislosti s bielou by to bola naozaj zaujímavá zraková vada... ;)), ale ja na propagačných obrázkoch vidím belochov habadej. A to ako ženy, tak aj mužov. Jedine, žeby si im nejakým zázrakom videl pod gate a všetci sú podľa teba trans. V takom prípade by som ale zasa uvažoval skôr o mentálnej poruche... 😉

  • Blue.Shark

    Trochu mě znervózňuje to nespecifikované a všeohrožující nebezpečí. Budeme běhat, zachraňovat, nikdo nám nebude věřit...než se ptát, kde jsem to jen už viděl, možná je lepší ptát se, kde jsem to za poslední roky neviděl.

    Pokud to ale neuchopí jako otrockou tematickou kopírku Mass Effectu, za mě dobrý. Snad bude brzy další info.

    • danny_the_hound

      Prvé knihy a komiks sú už v predaji a o hlavných zloduchoch (akýchsi anarchistických Nihiloch) sa už tiež nejaký ten piatok vie.

  • Takže přejmenované old republic aby to vypadalo jako "nový nápad"?

    • danny_the_hound

      Je to DOSŤ odlišné od Old Republic. Ostatne predpokladám, že to bol aj hlavný dôvod, prečo nešli rovno do Old Republic. Proste chceli mať dostatočnú tvorčiu slobodu.

  • Prosím, používejte mozek, a ne jen slovník. High je v historickém kontextu "vrcholná" epocha, analogicky High Middle Ages.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit