Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem PCčkář, takže TLoU jsem nehrál, ale co se týče Johnnyho Silverhanda, tak to je opravdu dobře zpracovaná a zajímavá postava, která se určitě hodně líbí...je vidět, že si tvůrci s Keanu Reevesem pohráli víc než s celou hrou :-D

  • ravux

    Naprosty souhlas s prvnim mistem a oceneni odvahy redakce jit proti proudu ;)

    • romando

      Inými slovami brave and stunning. V češtine to ale neni ono :/

    • Proč proti proudu? Vždyť to trhalo prodejní rekordy.

      Proti proudu šlo těch pár prudičů na fórech.

  • Ach bože, mohli by už tie stupídne reči o "babochlapoch" a "transkách" skončiť? Dnešný rok krásne ukázal aké sú vlastne hráči nechutné hovadá ktoré nemajú ani kúska empatie, postavy hodnotia len podľa zovnajšku a akonáhle je im niekto nesympatický tak spustia tie svoje tupé reči všade možne po internetových diskusiách, navzájom sa medzi sebou tlapkajú po ramenách a myslia si akí sú hrdinovia. Akonáhle nejaký ženský charakter nevyzerá ako Lara Croft s krásnou prdelkou a veľkými kozami tak je zle. Za mňa rozhodne súhlas, Abby aj keď vyzerá ako vyzerá a na začiatku urobila to čo urobila, má v príbehu výborný charakterový vývoj, zahraná bola fakt skvele a v mojich očiach predčila aj milovanú Ellie. A neviem či som tu jediný, ale ak by malo niekedy vzniknúť Last of Us part 3 tak by som si určite želal aby sa vrátila či už ona tak aj Lev, vážne som si tieto dve postavy oblúbil. Nevravím že každý musí so mnou súhlasiť, to rozhodne nie, každému určite Abby nesadla tak ako mne, ale už ma fakt unavujú tie hlúpre diskusie o "babochlapoch" ktoré čítam takmer všade odkedy sa objavilo TLOU2. Príde mi to ako diskusie nevyspelých škôlkarov, je to smutné.

    • "Ach bože, mohli by už tie stupídne reči o "babochlapoch" a "transkách" skončiť?"

      No tím, že další debatu začneš, tím je neukončíš :-D


    • Trochu klidu, pane kolego. Ze se někomu nějaká postava (navíc virtuální!)nelíbí neznamená, že jste kompetentní ho nazvat nechutným hovadem. To se mě docela dotklo, považuji se v životě za poměrně slušného chlapa a nikoli hovad.o. Posuzovat charaktery anonymů z diskuse podle jejich vztahu k virtuální postavě je poněkud... podivné. 

      • Hovoril som všeobecne o hráčoch, nenarážal som priamo na teba. Aj keď podľa tvojho komentára ktorý si sem napísal chápem prečo si si to tak zobral. Pochop že tento rok som prečítal fakt stovky a stovky diskusií na tému Abby, kde som sa jej väčšinou ako postavy zastával a tých poznámok bolo všade neskutočné množstvo a o tom som práve hovoril.  Je mi jedno či je charakter virtuálny alebo hraný alebo nejaký iný, súdiť len podľa zovnajšku je pekne mimo, navyše ženskú postavu schválne označovať v diskusii mužským zámenom "ten" babochlap mi príde ako provokácia. Proste celkovo ľudia pozerajú len na to ako vyzerá a nejak sa s tým ani po pol roku nevedia stotožniť. Jasné že z mojej strany je hlúpe hovoriť o niekom že je h..... len na základe jedného komentára keď toho človeka vôbec nepoznám ale sorry, niektoré indivídua čo prispievajú do verejných diskusií sú fakt ....... A to ani nehovorím o niektorých chatoch herných streamerov, tam sa výzor Abby riešil neustále. Aj dnes keď padne slovíčko TLOU2 ako prvé čo ludia vytiahnu je Abby a jej vzhľad. Pritom je to len namakaná žena vymykajúca sa akýmsi herným štandardom a aj tak kopa hráčov o nej hovorí ako o ňom a označuje ju ako transku. Je to proste hlúpe.

  • Derp_1337

    Myslím si, že zrovna s tímhle názorem redakce, že nejzajímavější postavou je Abby, se neshodne prakticky každý hráč. 😂

    Ačkoliv TLOU2 mám velmi rád, tak Abby jsem fakt moc nemusel. Určitě nejsem sám. Spíš jsem fandil Ellie a její šíleně honbě za pomstou.


    Za nejzajímavější postavy tohohle roku bych spíše dal třeba Ichiban Kasuga (Yakuza: Like a Dragon) nebo Ironclad Cordite (Wasteland 3) a nebo Zagreus (Hades).

    Čestná zmínka: Sephiroth.

    • lito

      za mě Ellie mnohem horší. Obě postavy jsou šablonovité, bez charismatu, jejich chovaní nedává smysl.

      • Last of Us jsem nehrál, takže nedokážu posoudit, nakolik chování postav dává, nebo nedává smysl, ale jedna věc mi připadá celkem vtipná. Ve fikci očekáváme, že bude dávat smysl... ale koukněme se kolem sebe. Dává smysl chování reálnejch lidí? Dávaj smysl antivaxxeři, plochozemci, scientologové, nebo lidi ochotný požírat Kostelecké uzeniny? Ne. Tak proč předpokládáme, že fiktivní postavy budou k věcem přistupovat logicky a rozvážně?

      • Derp_1337

        Ten názor dává/nedává smysl je hodně subjektivní. Někdo se s tou rolí sžije, někdo jiný ne a nebude mu to dávat smysl.

        Ale máš pravdu, že tvůrci to trochu přehnali s tou šablonovitostí postav. Proto jsem ani jednu postavu (Ellie a Abby) nedal do mé top3. Pouze jsem řekl, že i Ellie jsem považoval za zajímavější než Abby.

  • Přiznám se že jsem tlou nehrál, ale co se týká vizáže mě ten babochlap mimořádně odpuzoval. 

    • Derp_1337

      Tak tohle není žádná soutěž krásy, ale pokus vybrat "zajímavé" postavy. Vzhled fakt nehraje moc důležitou roli.

      Tímto nijak neobhajuji Abby. Ji bych rozhodně neumístil ani mezi top 10.

      • Však ja taky netvrdím že není zajímavá. Jen že mě odpuzuje.😉 

  • lito

    Kdysi jsme obdivovali neohroženého Clouda a milovali charismatického Sephirotha. Nyní ve hrách obdivujeme béčkové celebrity a ženské postavy s mužským vzhledem. Na druhou stranu kdysi bylo možné si skočit i na pivo a nebyly nám vyčítané rodinné Vánoce. No, doba se mění a já se bojím budoucnosti. Už teď si připadám jak v blbým filmu.

    • Mícháš jablka s hruškama. U jedné hry hodnotíš chrisma postavy (což je ok v obou uvedených hrách) a u druhé hry řešíš trans vzhled postavy (což je taky v obou uvedených hrách - ve FF mnohdy mnohem horší) :-D

      Co tím srovnání chceš říct jsem úplně nepochopil.

      • lito

        Nic nemicham. Poukazuji, kam jsme se par let dostali.

    • JohnyTheZik

      Nelibi se ti babochlap, ale zato chlapoholcicky z FF jo.. 😐 Proti gustu teda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit