Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ALHAZRED

    Ked čitam medzi riadkami, chapem to tak, že ano, malo byť toho obsahu viac, ale museli ho zoškrtať, čo samozrejme nemôžu potvrdiť, lebo sami ešte nevedia, čo všetko sa im podari do hry vratiť. Vieme, aky bol CP77 ťažky pôrod, a ako doplatil na svoje megalomanske ambicie, ako večšina takychto projektov, bohužial...

  • untentrauer

    Kéž by to byla pravda...bohužel.

  • Knedla

    Pšonek tvrdí.

  • aspa

    RPG roku... 

    • Akční adventura 😁

      • Thanquol

        S RPG prvky!

  • Ja si ted koupil Dying Light a ta hra porad zije i kdyz delaji dvojku. Vypada skvele, bugy minimalni... cyberpunk me nezajima. Hezky vecer vsem 

    • Derp_1337

      Je vždycky vtipné číst ty příspěvky namyšlených trollíku, kteří píšou o tom, jak je "nezajímá" nějaká hra.

      Trololol

      Kdyby je ta hra vskutku nezajímala, tak o ní nepíšou a nezmiňujou ji.

    • Johnny

      tak proč tohle nepíšeš k nějaky diskuzi k dying light když tě cyberpunk nezajima?

  • Baldrick

    jen tak mimochodem .. koukam na gameplay z 2018 :) proč mě příjde že je tam daleko víc cutscen a možností než v aktuální hře. :)

    • omiklon

      Navíc mise v konzervárně (druhá půlka dema) je v plné jediná komplexní mise s různými vstupy a výstupy. Zbytek hry je mnohem víc on rail.

      • victor

        Nekecej , ty jsi našel cestu jinudy než přes ty dva roboty ? ....Já jsem se po začátku přestřelky snažil hledat stealth cestu ale všechny dveře vedoucí ven z konzervárny mimo ty hlavní byly locked ..... :((((

        • omiklon

          Taky jsem se musel vystřílet ven, napodruhé byl boj možností, ale ne nutností a podařilo se mi nepozorovaně uniknout.

          edit - hmm, spoiler tag nefunguje?

  • Baldrick

    pokud to je opravdu fake tak je to na tom to nejsmutnější

  • ravux

    Neni to pravda a mnozstvi taky nesouhlasi.

  • Hrají znovu RDR2 a také jsou tu chyby, dost podobné CP. Ale oboje jsou bezvadné hry. 

    Koupě nelituji. Zážitek byl.

    • untentrauer

      Cože? To si děláš srandu? RDR2 je oproti Cyberpunku plynulá bezproblémová hra.....

      • Derp_1337

        Srovnávat hru 2 roky starou s úplnou novinkou a prohlašovat, že v té staré hře nejsou bugy?? Co to je proboha za srovnání? 😂


        Nechci ti kazit iluze, ale vydání RDR2 v říjnu 2018 pro konzole PS4 a XboxOne taky nebyla žádná sláva. Bugů tam bylo dost.

        Naštěstí se tvůrci poučili a nechali si celý rok na vychytání všech bugů pro PC verzi RDR2, která vyšla v listopadu 2019.

        • untentrauer

          😎 Bavíme se o PC verzi 😎

          • Derp_1337

            Vždyť jsem napsal, že vývojáři RDR2 to udělali chytře. Nejdřív vydali zabugovanou konzolovou verzi. Následně celý rok lovili bugy a pak s 12 měsíčním zpožděním vydali (téměř) bezproblémovou PC verzi.

    • lito

      Jmenuj!

    • Thanquol

      Lol no chyby určitě nejsou srovnatelné. Zážitek ti neberu. Je to docela fajn hra CP až na ten stav a odflaknutost většiny prvků hry. 

    • aspa

      můžeš specifikovat ty chyby? Dle mého je to jen alibistiká obhajoba fanboye, protože RDR2 je vypolishovaný k dokonalosti. Za mě je RDR2 Lexus a Cyberpunk Fabia.

      • xh43k

        RDR2 som si kupil v zlave za 40 eur, zacal som to hrat a po 1 hodine som usudil, ze je to extremne pomala hra ktora je nudna na hranie ako take, pribeh moze byt fajn ako film ale ako hra to pre mna osobne stoji za prd.

    • Zvláštní ,taky ho hraji, ale aby tam byly podobné chyby ,to jsem teda neviděl + tam je fyzika ,AI a docela slušná interakce s NPC joo a wanted systém... fakt podobné hry 😂

  • Slovy seriálu jistě pane ministře: V politice nevěřte ničemu co nebylo úředně popřeno.

    Toto úředně popřeno bylo a navíc jak je zmíněno v článku vyjadřuje se CD Projekt  k drbům jen výjimečně, řekl bych že tohle bude spíše pravda. Hře to ale po příběhové ani herní stránce asi nijak neuškodilo. Nikde také není napsáno, že se lokace a dialogy nedají využít v nějakém DLC tak třeba CD Projekt překvapí. 

    • michaelfoucault

      I kdyby to pravda byla, popřením dávají implicitně najevo, že s žádným dalším obsahem tohoto rozsahu rozhodně nemáme počítat. A to je o to smutnější. 

      • rudysakal

        V Mandlorianovy od Disney se taky ukázal Luke a přitom Mark Hamill řekl, že nemají fanoušci počítat s tím, že se tam objeví!

        Možná nám tedy CD projekt lže, aby nás vzápětí potěšil ;)

        Pokud ten obsah opravdu vymazali, tak jen proto, aby si usnadnili práci do vydání. A ikdyby to byl fake, tak by si z toho měl vzít CD Projekt vzít příklad, protože by to tu hru katapultovalo na výsluní herní historie.

    • maros.goc

      ten už prekvapil....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit