Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Tak ukáží Bethesdě jak se dělá pořádná hra ze světa Falloutu, a ty říditelné prostředky zní velice dobře😉... Fallout5 bude se muset hodně snažit aby obstál až jednou v budoucnu bude.

    • Ilusiveman

      Nebude. Bude se prodávat jak rohlíky..

      • Jack1947

        O dos hůře jestli se nepoučili... DOUFám!

        • Ilusiveman

          A v čem by jsi chtěl, aby se poučili? 

  • malachi

    ...mne sa páčili všetky ..online som a nebudem hrat-ale medzi ostatnými nerobím rozdiel beriem to ako jednu dllllhúúú hernú sériu.. 😎..ako gothic-masseffect-zaklínač-deadspace-metro-stalker-...pre mna žiadna 1ka-2ka -3ka ...horšia -lepšia..pri všetkých som sa výborne bavil...😉...pravý fanúšik nikdy nekydá na svoj dvor...😀..akurát som zažratý v fallout4...😛

  • Opožděný ale skutečný vánoční dárek. New Vegas je nejlepší Fallout ze všech. Bude-li tohle alespoň z půlky tak dobré, mmmmmmm.

    • Ilusiveman

      Jelikož jsem staré izometrické tahovky v podstatě nehrál, tak bych se pod to podepsal. Škoda že mi NV padá co 5 minut a to v něm nemám ani mod :( 

    • 0011

      Ze všech? To asi ne, to i jednička, dvojka a tactics jí hravě strčí do kapsy. Osobně, i když jsem si Vegas užil v GOTY edici se všemi dlc tak mě 4 bavila víc a i když je to pro mě pořád hodně dobrá hra, v celé sérii jí hodnotím jako druhou nejhorší, po trojce.

      Edit - F76 jsem jako jediný nehrál vůbec, tak nehodnotím a shelter a Brotherhood of Steel nepočítám jako fallout hry

    • yenda1

      Fan mod. Díky ani ne. A  z půlky tak dobrý stačí?  To už vůbec ne.

      • Tak za tohle o tom budu básnit, i kdybych měl lhát.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit