Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neznam, serie mne minula, ale kdyby udelali boje ala Doom Eternal, docela bych si to i zahral.

    • Corvus

      Aha! :-D

    • *facepalm*

  • Lukyz

    Bál jsem se toho, že mi tímhle doprzní i moji nejoblíbenější jedničku.

    Já prostě nevím, ale ty RPG prvky mi přišlo daleko lepší než tupý klon Gears of War v dalších dílech.  Přehřívání zbraní, RPG prvky, poladit balance, inventář (!!!) a výtahy a mohla to být pecka.  


    Trošku mě to mrzí, ale od koupě mě to stejně asi neodradí. 

    ME už je za ta léta srdcovka.  

    • TheGGG

      ME 1 byl hratelnostně nejhorší... díky bohu za změny v ME 2 a 3

    • Veskoslav

      Vyhodit bambilion zbytečností z inventáře včetně naprosto tragického lootu. 

      Zrušit Omnigel. Po 1/3 hry měl člověk tolik, že do konce hry s ním odemknul úplně všechno.

      Vyřešit systém technika, protože pokud člověk nemá body, musí sebou tahat Tali nebo Garruse.

      Otřesný systém zbraní, kdy jsou prakticky nepoužitelné, navíc vždycky jedu za Biotronica nebo podobně laděnou postavu a zbraň akorát překáží a není důvod mít u sebe něco, co nejde ani použít viz ostřelovačka. Granáty tam byly na okrasu...

      Mako a generické, identické základny, které šel člověk promlátit pořád dokola a dokola. 

      • Ještě by to chtělo přebalancovat biotické schopnosti. Protože když jsi vzal tým biotiků jak jejich lift, singularity, stasis apod měly efekt totálního znehybnění nepřátel a jejich cooldown takový, že šlo mít stále aktivní aslespoň jeden z nich. A hra i na nejvyšší obtížnost byla primitivně snandé, protože nepřátelé (včetně hlavního bosse) se neměli jak bránit.

        • Veskoslav

          Neříkej to nahlas, ještě se budu muset naučit hrát první díl jinak:-D

  • rudysakal

    ME1 - nejlepší díl (vyrazila mi dech a to jsem si ji zahrál 2 měsíce před vydáním ME2) , s vozítkem mako to byla sranda, když jsem se naháněl s písečnými červi 😎 . ME 2 je na druhém místě , ME3 byl nejhorší, přeplácený + pár kravin/děr v misích, jako by jim došel dech,  první 1/2 dobrý a druhá byla taková , že jsem to už nechtěl ani dohrát a ME:A worst ever!

    • Veskoslav

      S Mako fakt nebyla sranda...Tak otřesné ovládání snad nemělo žádné vozidlo v historii.

  • Z hlediska hratelnosti trojka nejlepší, atmosférou jednička, ale dvojka je pravděpodobně nejkomplexnější. Pokud to udělají pořádně, tak to může dost napravit reputaci a na nový mass effect by se dalo i těšit.

  • Já jsem teda Mako miloval, oproti tomu vznášedlu ze dvojky to bylo super vozítko. Jinak asi si počkám na recenze. Sice originály jsou už graficky zastaralé, ale nějak v těch grafických vylepšeních nevidím nic úžasného.

  • Veskoslav

    Jediné, co předělat, je systém zbraní a granátů. Pokud člověk nejel vyloženě vojáka, tak byly naprosto k hovnu...

  • malachi

    ..hmm mali by to dať zadarmo tým čo už majú trilogiu ....lem kvôli troška tienom a svetielkam navyše si to nebudem kupovať znova..kludne si to zahrám3x aj po starom..mne sa to páčilo aj tak😎

    • Spades

      Aha, protoze vyvojari co pracuji na tom remasteru si nezaslouzi zrat.

    • Veskoslav

      Proč by to měli dávat zadarmo?😂

  • Thanquol

    Zatím se to jeví uspokojivě. Koupitelně... ikdyž teda se mi nechce instalovat Orydžin.  

  • Let me guess, JJ as a consultant?

  • Ty příklady vylepšní se mi líbí. Kde byla přehledná scéna, bude teď lens flare a neuvidim nic. Jupí, to chci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit