Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MGSV a mise kde se musíte na Mother Base postarat o svoje vojáky v karanténě...

    • Postarat ve smyslu "postarat"? To brzy ceka i prislusniky covidoveho hygstapa u nas na nas :'(

  • Ristoro

    Pokud beru v potaz pouze hry z posledních let, tak za mě Berlín v Hitmanovi 3. Tak úžasnou misi jsem v žádné hře neviděl několik let (naposled možná něco v Dishonored 2 nebo Deus Ex Mankind Divided).

    47čku loví ICA agenti, jenže z lovců se stává kořist. Mise má neskutečnou atmosféru a úplný vrchol mise bylo, když jsem poupravil světelnou show a převlékl se za DJe. Je tam možnost vyhypovat hudbu a poté zapnout světla (které jsem předtím "potunil"), přičemž se dají zabít 2 cíle najednou. Co následovalo potom bylo perfektní. Hlasitá klubová vypalovačka, světelná show, zmatené a zoufalé komentáře vedoucí dané akce do sluchátek zbylých agentů a do toho chladná klidná silueta 47čky ve stínech s absolutní kontrolou nad danou situací.

    Člověk se pak opravdu cítil jako Apex Predator (příhodný název dané mise :))

    PS: Byl to i takový mix Johna wicka s Meat King's Party z Hitmana Contracts.

    PPS: Ještě mě napadla poslední mise z Metra Exodus, to byla taky skvostná záležitost.

  • KrPa

    Za me mise z HOMEWORLD 1 a to 6: Diamond Shoals

    • Derp_1337

      Not Sure if Trolling or Just Very Stupid MEME


      Co je na misi "proleť polem asteroidů" emotivní?? 😯

      Sestřel nebo uhni pár asteroidům, žádní nepřátelé a žádné zvraty. Taková nudná rutina.

      • KrPa

        tahle a jeste 3. mise 😉

        • Derp_1337

          Haha, vtipné 😀

  • Fakt super článek a je pravda, že třeba zaklínač těch úkolů měl řadu. mě třeba napadá ten v Myší věži kde se Geralt snaží zprostit kletby Anabel. Mě té holky fakt bylo až líto co se jí stalo...

    V CP77 jsem očekával proto mnohem více takových zajímavých rozhodnutí ale vlastně to jediné je popsáno v článku. Fakt je, že ten úkol Sinnerman je opravdu extrémně zajímavý.

    • exoslav

      Souhlasím, ta mise na ostrově ve věži byla opravdu emocionální. Za mě asi nej co se týče W3.

  • Mathes26

    Skvělej článek! Takhle z hlavy mě napadá ještě například scéna ze Spec Ops The Line s bílým fosforem, z toho jsem byl tehdy taky solidně naměkko.

    • Ristoro

      To byla pecka, souhlasím. Škoda, že ten gameplay byl hrozný, musel jsem se dokopat kvůli tomu příběhu, abych to vůbec dohrál.

    • První věc, co mě napadla. Celá ta hra je ve výsledku mazec, ale ten fosfor... 

  • gio1

    V poslední době mne pobavil mini quest v AC Valhalla jménem Prodigy. Mistni kapele chtěl zamezit bishop, aby mu hráli před kostelem. Ukolem bylo pomoct kapele a "přemluvit" bishopa aby je nechal hrát. Za hlasitého pokriku kapely "Smack my Bishop, smack my Bishop" skoncilo přemlouvání jeho umlacenim😀


  • New Vegas vítězí, nejen tím.

  • jindra.veliky

    Krvavý Baron

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit