Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kabutops

    Borderlands 2 a Face Mcshooty

  • hrát KOTOR za temnou stranu? Ten pocit uspokojení, když pomůžete Czerka Corporation zotročit celou wookieskou planetu Kashyyk, nebo když na planetě Taris získáte sérum proti moru a prodáte ho kriminálním gangům, když si uděláte temnou otrokyni z Bastily atd

  • Maxianimal

    1. Metal Gear Solid 4 - finální pasáž na Outer Haven. Plížení mikrovlnkou a závěrečný fight s Ocelotem považuju za nejlepší herní moment v historii.

    2. A Way Out - nechci spoilovat, ale konec je geniální, stejně jako celá hra.

    3. Walking dead S1 od Telltale - když musí Clementine navždy vyřešit problém s Leem.

    5. Death Stranding - BB a cesta do spalovny + hudba. Neskutečnej doják.

    6. RDR2 - Lennyyyyyyyyyy!!!!!!

    7. Witcher - Oooooodrrriiiiiiin!

    • A Way Out?! Ten konec byl strašný a nelogický! Do teď nadávám, když si na to vzpomenu...

      • Maxianimal

        Nevím, co na tom bylo nelogického. Nehledal bych v tom složitosti :)

    • Thanquol

      Death Stranding jsem zapomněl (Y) I ten první quest byl síla. 

  • iSpirit

    smrt 2B v Nier: Automatě. Člověk tak nějak tušil, co přijde, ale stejně to bylo šok.

    Jinak i ta karanténa v MGSV je vskutku hodně silný zážitek a vrchol celé hry.

    • Derp_1337

      Nier: Automata asi taky označím za nejvíce emotivní zážitek.

      Jinak nejenom MGS5 byl silný zážitek, ale i MGS4 byla dobrá.

  • jack

    1) Celý Mass Effect a jeho zakončení - šel jsem cestou asimilace

    2) Witcher 3 baron a pak asi ještě více džin mise, když jsem Yennefer mohl z plna hrdla říct, že k ní po opadnutí kouzla nic necítím.

  • exoslav

    Za mě asi nejlepší závěrečná mise v ME2. Super atmosféra, postavy s kterými jste strávili značnou část hry a záleží Vám na nich a špičková hudba.

  • Zoo s psem namaskovanym za lva a podobnymi meli i ve skutecnosti - google "cinska zoo pes lev".

    Ta pani co se hroutila u Hromadneho ucinku kdyz nejaky obskurni druh xenos pachal celocivilisacni sebevrazdu by si mela precist Kastu Metabaronu.


    Chvalabohu bylo vynechano utluceni vousateho hipstra fitnesskou, to by bylo uz nevkusne.

    Za mne asi vesele dilema, jak nalozit se zradcem, ktery nechal zaplavit kus mesta v Bioshocku 2. Zastrelit na miste, nebo nechat nazivu. V rozpadajicim se meste plnem spliceru. Tezka volba. Tak teda Fergus, ktery hrace zachranil z rozpadajiciho se bombarderu. Taky jednoznacne, je nekdo, kdo zachranil toho druheho vojaka?

    • Carnage666

      Kasta Metabaronů je boží.

  • Nevím jestli se počítají lineární hry, ale konec Bioshock Infinity byl pro mne ty jo nevím - prostě jsem cítil absolutní bezmoc - hodně silné pocity.

    • Jarisko84

      Infinity za mna zas zaciatok...

    • Konec zakladni hry, nebo Pohrbu do more 2?

      • Základní hry...

        • Tak to byla jeste takova Levineovska depresivni klasika, pokud te vzalo toto, tak datadisky rozhodne nehrat. A uz vubec ne ten druhy.

          Takovy velmi mirny spoiler: Z Bioshocku dobre dopadne jen ten prvni a Minervas den.

          A maji tu bug: pri editu nejde oznacit spoiler.

          • A já mám pocit, že jsem oba dvě dlc odehrál, ale už jsem tak trochu byl zamotaný ze základní hry, že jsem asi rezignoval vnímat co se děje v datadiscích. Rozhodně si nějak nemohu vzpomenout co se tam dělo... No budu to asi muset odehrát znovu někdy..


            Jo spoiler button je tu buglý 😠😠

  • 0011

    Když jsem hrál poprvé Breath of the wild a plížil se deštěm do Zora's Domácím a zaposlouchal se do zvuků přírody, najednou se mě zmocnil pocit nostalgie a radosti z hraní jako když jsem byl mnohem mladší a s bratrem jsme tajně vstávali uprostřed noci hrát Contru na vypůjčené konzoli, zvuk na televizi utlumený na minimum. V tu chvíli jsem zapomněl na všechny starosti, ponořil se do hry a nechal se unášet atmosférou, bohužel čím jsem starší, tím jsou tyhle pocity vzácnější. Když jsem nedávno touhle pasáží šel "poprvé" v pátém průchodu hrou už se tenhle pocit nedostavuje v takové míře, ale vždycky si na to vzpomenu.

  • Jarisko84

    Last of us 1 zaciatok....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit