Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Za mě raději toto:

    Forest of Radgost

  • honcka

    Nevim, už mě celkem unavujou hry, kde jsou akorát devizou přidané figurky, které cenu neúměrně zvyšují. Radši už mám hry, které jsou buď originální, nebo mají zajímavé mechaniky. Doporučil bych sledovat v češtině má vyjít v dubnu High Frontier 4 (hard scifi o dobývání sluneční soustavy) a v červnu Cave Evil 3. edice (kultovní temná hra u které nejedno blackmetalové srdce zaplesá 🙂)

    • Bumtaratabumbumbum

      Po Cave Evilu pořád pokukuju, ale nevím, s kým bych to hrál...

  • Pokud figurky budou vypadat k světu tak je úplně jedno jaká bude hra samotná, protože ty figurky bude chtít  mít každý, takže mě spíše udivuje, že už to nikdo neudělal dříve. 

    Pokud se stane, že kromě figurek bude geniální hra pak bude delší čekačka než na PS5.

    • TheRKD

      Udělali, už dávno — The Witcher Adventure Game. Včetně figurek Triss, Geralta, Zigrina a Marigolda. 

      Průměrný mechaniky, ale deskovka šla na dračku. Dneska už jenom jako bazarovka (raritka, jak se píše ve článku) za několikanásobek původní ceny. 

      Snad to teď dopadne lépe s hratelností. I když jim fanoušci utrhají ruce tak i tak. 

      • Maxianimal

        Tak ty figurky v The Witcher Adventure Game jsou vážně jen pro účel hraní, nic krásnýho nebo sběratelskýho na nich není. A ta hra je nanejvýš průměrná, spíš podprůměrná. Ano, teď se prodává třeba za 3-4k, ale to je spíš kvůli obecnému většímu zájmu o zaklínače (hlavně kvůli seriálu), než kvůli kvalitě samotné hry.

  • mousekrup

    Díky za upozornění. Už sleduju Kickstarter, tak uvidíme :).

  • Ty jo těším se... To vypadá, že na obalu je je můj nový oblibený charakter z gwentu Madoc

  • Maxianimal

    "The Witcher Adventure Game" je hlavně děsně průměrná hra s nudnými mechanismy. Snad tohle bude lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit