Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mementomori

     cely ten musou styl s kombinací person funguje až překvapive skvěle I kdyz tomu chybi velka cast aktivit ktery vyplnovali kazdy den je to super,  kdyby klasicka persona mela strikers boje byla by to za mě nejlepsi persona 

  • Jack1947

    O b od horší než původní PERSONA,  o rovné 2BODY!

    2 Body!

    Než Vylepšená PS4 verze ROYALE

    Tudíš mi z toho vychází jedině to žýe to je povedená spin off ale nic víc ale zase nic méně taky 😉🙂 tedy pro fanopušky asi must have pro ostatní možná po půl roce nebo i nikdy.

    • x_ander

      Ty si to stejně nezahrajes, protože to nemáš jak ukrást. Tak proč to vůbec řešíš? 

      • Jack1947

        Co si nezahraju Persona5 nebo Persona 5 Strikers ( která bude i na pc)

  • VRFREAK1

    persona 5 royal mě vtáhla na  krasných 80 hodin , ke konci už me celkově boje nudily byl sem moc OP   ale co sem honil jak o závod byly jednotlivy romance options a lvl confidentu   ukládal sem si ruzny pozice a  načítal zpět abych vyzkoušel vše a celkově si myslím že sem ztrávil více času zkoušením všech románku než dohraním příběhu .

    Bohužel u strikers žadné romanky či  grindovaní confidentu není bohužel tím mi tam chybí asi nejzážívnejší část persony

  • jack

    V recenzi myslím není podstatná věc. Strikers vyšly v Japonsku PRED vydáním P5 Royal, takže nereflektují alternativní konec a není v ní Kasumi. Pro mě tím pádem no deal...

    • Derp_1337

      Jo, ale pro celý zbytek světa vyšlo P5 Royal dřív než P5 Strikers a tudíž to většině lidí nebude dávat moc smysl.

      Prostě to vydání dvou variací v tak krátkém časovém rozsahu není moc šťastné rozhodnutí.

  • Dag0

    DOTAZ: Má cenu nad hrou uvažovat, když sem nehrál původní Personu 5 resp. spoilují Strikers příběh z P5? Dokud pátou personu nevydají na pc/switch tak mám zatím smůlu 😅

    • jack

      I když autoři tvrdí pochopitelně opak, VELMi doporučuji mí zahranou P5. Jinak budeš ochuzen o spoustu souvislostí.

    • Derp_1337

      Co jsem četl, tak Strikers nenavazují přímo na děj původní Persona 5, takže to hráče moc neovlivní.

      Pokud jsi nehrál původní P5, tak akurát občas nebudeš vědět o čem postaví mluví, když udělají nějakou narážku na něco z P5. Ale prý se to neděje zas až tak často.

    • LessPh

      Uplne stejny dotaz mam:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit