Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LessPh

    Koupil jsem minulý týden RX 6900 XT za 40T přímo z e-shopu.. poptávka vyhnala nabídku neskutečně, teď už je jedno jestli kupuješ od scalpera nebo z e-shopu... karty nebudu minimálně dalších 6 měsíců, ale spíš 12 měsíců.. takže jestli chcete stavět PC, tak kupujte teď, protože ceny půjdou ještě víc nahoru...

    Navíc nedostatek GK není jen kvůli miningu, ale kvůli omezené výrobní kapacitě, Covidu a nedostupnosti materiálu pro nový typ RAM, alespoň co čtu všude možně.

    • Jsem na tom stejně. To jsi mě teda nepotesil, asi udělám podobnou šílenost jako ty a koupím prostě to co je. Čekat rok fakt nechci. 

      • LessPh

        Hele ja jsem cekal uz 6 mesicu, ted mam vsechny komponenty doma, koukam na ne a nevim jestli to mam slozit nebo vratit ve 14 denni lhute..

        Tezky rozhodnuti pro kazdyho no:(

        Kazdopadne na tom tecu jen 15T oproti normalnim cenam, coz asi zkousnu. Nejvic co me stve je ze nemam nvidii, proste tem radeonum moc neverim...

  • nekúpia to mineri, kúpia to scalperi. Kartu za 8800 predajú na momentálnom trhu za 17000

    • Dovolim si nesouhlasit. Hrac je ochotny dat scalperum par tisic navic, zatimco tezar je ochoten dat klidne i dvojnasobek. Proto se rtx 3080 nyni na bazarech pohybuje az 40 000kc a rtx 3070 i pres 30 000kc. Naproste silenstvi. Taky chci koupit nove GPU, jelikoz rx 580 uz dosluhuje, ale za GK 40k davat fakt nehodlam. Zvlast kdyz uz mozna koncem tohoto roku ohlasi dalsi novou generaci.. 

    • Derp_1337

      Ja bazarovému prodeji nevěřím. Většina těch "nových" karet od scalperů jsou ve skutečnosti starší karty od těžařů.

  • cNNk

    Podle me to nema smysl, stejne to zmizne hned. Skoro dva mesice sleduju eshopy a krome par minut, kdy tam problikly karty za 50-65k sem nevidel nic. Pak clovek cumi  jak maji nekteri desitky novych karet ...kde to asi berou :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit