Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • radim.zaty

    Návrat ke kořenům = recyklace bez legrace.

  • Jevo83

    Neviem preco nepopustia uzdu fantazii....mna len teraz napadli dve zaujimave postavy. 1. Maly sialeny gnome, ktory by mohol mat vselijake mechanicke zbrane a 2. Demon, ktory zradil peklo a prebehol na druhu stranu... to by mohlo byt zaujimave z pohladu specialnych schopnosti atd...a ako easter egg odomknute po prejdeni hry by tam mohli dat Elvisa co bude mlatit vsetkych gitarou po hlave :D

    • dworkin

      Za gnóma i za démona bych si moc rád zahrál!

    • Jo proc zrovna Blizz ted nepusti uzdu fantazii je pomerne jasne, sazi na jistotu viz remastr D2. Ale pokud se jim D4 povede, doufam, ze se trosku predvedou napr. v datadiscich.

    • J.V.Stalin

      😐

      • Jevo83

        Ok Elvis je optional...😂

        • danny_the_hound

          Hm, dostal som chuť znova si zahrať Brutal Legend... 😀

          • omiklon

            Brutal Legend nehrál, ale díky příspěvků výše jsem teda pustil uzdu fantazii a jen tak mě napadl namakanej metalovej bard oděn ve fantasy spandexu! :D

        • J.V.Stalin

          😐

          • danny_the_hound

            Že tebe sa Elvis páčil, ale vadili ti tí zvyšní dvaja 😎

  • uher

    Zatím to vypadá dobře, ale pořád je to Blizzard, kterýmu už nevěřím ani koule mezi nohama.

    Jinak ač nejsem fanda recyklací, tak nekromanta bych opravdu uvítal. Pokud mbude mít každá postava svoje unikátní úkoly, tak zrovna v jeho případě by to mohlo být dost zajímavé, protože už z principu je jeho ehm  "povolání" vlastně dost diskutabilní povahy. Tím chci říct, že vlastně tak trochu sám kope za druhou stranu protože nekromancie je ve své podstatě černá magie.


    Každopádně ať už ve hře bude či ne, tak už by to chtělo někoho zajímavého. S výjimkou druida jsou vlastně všechny známé povolání zatím dost klasické. Zatím mi to od Blizzardu přijde takové moc na jistotu.

    I když po katastrofálním Diablu III se jim nedivím.

    • Kabutops

      doufejme, že bude nekromant už v základní hře a ne nějakém placeném dlc č.4... lore nekromantů je zajímavý, sloužící andělům, využívající nekromancii k ovládnutí síly života k nastolení rovnováhy... knihy mohu jedině doporučit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit