Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KarlosCZE

    Smekám před autorem recenze. Dlouho jsem se tak nenasmál.

    "Až si budete vyplachovat ryzlink z očí... :D :D :D"

  • Supr recenze, když ne hra tak aspoň ta pobavila. :) 

  • JaroslavSl

    Takže únor 2021 je ta chvíle kdy lidem došel humor a schopnost chápat ironii? Aha díky, já si to zapíšu do deníčku

  • homeles8

    Vy tu nadáváte, že vás to baví na streamu. Jo, mě taky ale to hodnocení je hodnocení hry. Kdo z vás přijde z práce nebo ze školy,  sedne si k PC a sám si to zahraje. Nebo kdo z vás si udělá víkend volnej,  aby si moh zahrát tuto trilogii. Asi nikdo, co. Hodnocení je správné, i přesto že nás všechny baví se koukat na streamy z této "hry"

  • 60 % věcí ohledně seduction community jsou naprostý nesmysly a lež a 40 % je pravda jen protože  lidi mají tendenci věřit těmhle nesmyslům. "Uuu vazne si osedlal morskeho konika a obeplul s nim svet?"

    A je taky prokázáno  že muži  mají tendenci lhát o svých úspěších a nadsazovat číslo holek které dostali do postele. No a hele to by člověk neřekl že  takového človeka najde v redakci... Hehe.


    "Your time is limited so don't waste it living someone else's life."

  • Tak ja myslel že tady najdu recenzi na super seducera, ale místo toho na zčatku je zpověď autora o tom jakej byl kasanova a úžasnej balič i bez Richarda, poté pokračuje s tim jak hra nejhorším dílem na světě a každého koho může bavit nebo přijde trochu vtipná, nazve zoufalci a podobně.

    Taky bych chtěl podotknout nulovou informativnost autora a je vidět, že ani nemusel hru hrát a byl rozhodnut o verdiktu, čímž recencze ztrácí poslední kapku vážnosti, když ještě popisuje demo verzi určenou pro streamery, a proto tam ta cenzura je. Až hra vyjde, bude mít i druhou verzi

    • Derp_1337

      Tím posledním odstavcem jsi se maximálně ztrapnil, protože vůbec nevíš o čem mluvíš.

      Hra měla naplánované víceméně 2 verze. Jednu cenzurovanou verzi pro streamery a lidi, co nechcou vidět erotické motivy. Druhá verze měla být necenzurovaná.

      Jenže Steam prohlásil, že necenzurovanou verzi nevydá. Když se o stanovisku Steamu dozvěděly ostatní eshopy (Epic, MS Store, GoG, atd.) , tak se ho rozhodli následovat a necenzurovanou verzi taky nevydají.

      Takže v blízké době žádná "druhá" (necenzurovaná) verze nebude. Kdo ví, jak to v s necenzurovanou verzi vůbec dopadne, protože La Ruina na tohle téma ještě nenapsal ani slovo.

      • Spades

        To je nejake divne ne? Proc by necenzurovana verze nemohla vyjit, kdyz jsou na steamu doslova p0rno hry?


        A redakce games, proc je sakra p0rno zakazane slovo???

        • Derp_1337

          Už jsem to jednou zmínil v téhle diskuzi. Není to tak dávno, co Valve tvrdilo, že na Steamu žádná cenzura p*rno her nebude. A teď najednou už zase začínají cenzurovat.

          Je vidět, že člověk nemůže věřit slovům korporace.

    • Pavel Makal

      Nic jako demoverze pro streamery neexistuje. La Ruina bude rád, když se mu podaří hru vůbec vydat, a to právě v téhle cenzurované verzi, ostatně termín releasu byl opět posunut. V textu nikde nezaznívá, že je to nejhorší hra na světě, ani že ti, kdo ji považují za vtipnou, jsou zoufalci. Ale úžasnej balič i bez Richarda jsem byl, v tom máš úplnou pravdu.

      • :D :D :D

      • dworkin

        Any man who must say, "I am the King", is no true king.

        Ale vážně. Radši bych si uříznul pravou ruku, než bych někde v diskusi řešil, jak moc dobrej jsem "balič". Už jen to slovo... Eh. Proč?

        • Derp_1337

          Třeba byl balič dárků v obchodu?? 😇


          Obvykle člověk může vidět stánky s "baliči" před Vánocemi ve velkých supermarketech. Teda aspoň před Covidem to mohl vidět, teď už ne.

  • KIMCID

    Koukal jsme jak to dva večery hraje Agraelus a bavilo mě to.

    • Johnny

      agraelus nebo ta hra?

      • KIMCID

        hra jak ji agraelus hraje

  • gio1

    Nezen se, nezen se, nezen se, rikal vzdycky muj děda. Po 15 letech manzelstvi mu musim dat za pravdu. Uz bych do toho nešel 🙂.  Kdybych tak měl v 25 rozum co mám teď 😀

  • Nejvetsim vitezstvim Pavlovy vyvolene je ze ze napsal si tu cestu vybral sam., a pokud jej predvedcila ze si to i mysli nevahal bych to nazvat triumfem

  • Jack1947

    1/10!!!(žádná hra to tady snad nedostala nikdy, nebo neschytala?!)... tuhle "sérii" jsem spíše přecházel ale ted zbudila mojí pozornost!

    SPíše se divím co je domělo k falktu nebo tvůrce že to je tak záživné/zábavné že si to zaslouží třetí díl... na pc, takovéhle něci no nevím i když asi pro Amíky je t dobrá parodie tak proto😉

    • Derp_1337

      Proč 3. díl?? Protože to očividně vydělalo dost peněz. Všechno je to vždycky o penězích (obzvlášť v Americe).

      • Jack1947

        No jasně ale pak to není moc kvalitní ale těžko uvěřit a i ten tvůrce nečekal že to bude taková "pecka".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit