Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Tak co, 2023-24 (sppíš 25 když už je to odkládané druhhé léto) asi moc střízlivej odha co ? 😀😉

  • Derp_1337

    Největší problém té hry rozhodně bylo předčasné nastartování HYPE. Když totiž vyženete očekávání hráčů do neskutečných výšin a pak nedokážete dodat nějaké výsledky, tak je vždycky oheň na střeše.


    Dobře, že si to ten krea.ředitel Cluney odnesl, protože moc dobře musel vědět, že hra zdaleka není hotová. Kdyby tolik netlačili na publicitu, tak další 2 roky mohli v klidu vyvíjet hru. Ale bohužel se projevila hamižnost "my ale chceme peníze za předobjednávky teď".

    • Carnage666

      Mě nepřišlo že by ta hra byla nějak extra hypovaná a hodně se o ní mluvilo, ten hype spíš nastal potom co ukázali tu "gameplay" ukázku a lidi teda čekali že hra je na dobrý cestě a vzniku nic nebrání a teď jsme tady.

      • Derp_1337

        Že nebyl nastartovaný hype? Jenom na Games.cz najdeš okolo 26 článků, které zmiňují Vampire The Masquerade 2. Byla to převážně různá videjka, novinky a preview. Většina z nich je z roku 2019, kdy se nastartoval hype train.

        Ostatní herní světové servery jsou na tom podobně.

  • Jarisko84

    Neprobira este len hladaju studio co by to spravilo a dost mozne to pojde do skladu...

  • Houdini

    Toto by si predobjednal iba blázon. Škoda, rád by som sa mýlil, ale má to slušne našliapnuté na fail roka. 

    • Otázka ovšem je, kterýho roku.

      • Derp_1337

        Haha

        Přesně to mě napadlo jako reakce na ten příspěvek, ale byl jsem líný to napsat.

        • Jack1947

          2025!

  • Hidden

    Tak to byl zjevne jeste vetsi prusvih nez bych myslel, kdyz uz i meni studio. Zajimalo by me jen, u koho Bloodlines 2 pristalo, jestli to ve vysledku nebude jen z blata do louze.

    • Jack1947

      Aby to nebylo rovnou do hnoje...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit