Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0tecFura

    Pro mě super zpráva. Stopro kupuju. Za mě skvělá věc, že Sony pouští po čase své exkluzivity na pc. Death stranding byl boží, to samé Red dead redemption 2. Horizon zero dawn mám již nainstalovaný. Snad se dočkám i toho god of war. A ani za spidermana bych se nezlobil 🙂

  • Jack1947

    Tak nikdo nečekal že nebude nějaký větší Exkluzivka na pc s odstupem času... Jinak, Days gone zrovna není ta hra kterou si všichni přáli ale darovanému koni na zuby nehled, když to dá zelenou i jinejm hrám proč ne... Jen jestli ten God of war vůbec dohraju tak ten Cliffhanger nakonci mě bude pěkně štvát ( jo četl jsem to noo) 😬😛

  • Kravicka

    Gran turismo dik :)

  • Nons3nse

    Aj keby tie hry vychádzajú zarovno na PC aj PS5 tak za cenu PS5
    proste nepostavíš PC, ktorý by tie hry utiahol. Za mňa úplne v pohode.
    Plus Playstation bude mať stále Dualsense čo je úplne iná dimenzia hier
    (ak to nezanikne ako touchpad).Aktuálne hrám God of War na PS5 a každému
    prajem ten zážitok. Vývojári si zaslúžia, nech ich hry hrajú všetci
    hráči, je jedno na akej platforme. Ak to ľudia nebudú pirátiť, som s tým
    OK :)

    • MalyZeli

      Urcite nejde postavit poradnejsi herni PC za cenu konzole, to je proste magie jak to dokazou sestavit s tak nizkou cenou, ale pokud cloveku staci FHD tak postavis sestavu ne zas tak o moc drazsi nez konzole, a at je to jak chce, tak kolikrat PC verze ve 1080p je kvalitnejsi a ostrejsi nez konzole ve "4K". PS zatim porizuju jen kvuli exkluzivitam, nevynechal sem tusim zadnej vetsi titul krome Last Of Us 2, po kterym vubec netouzim. Ovsem Days Gone sem nedohral, a pral sem si aby zrovna tahle hra vysla na PC.  Skoda ze budou urcite nechavat velikej odstup od data vydani na PS a PC, takze pokud pujde o hru na kterou vylozene cekam, urcite nevydrzim do vydani na pc :). Jeste Ghost of Tsushima a nemam si na co stezovat, story sem dohral uz 2x a mam tam platinu, ale mam problem sehnat partu do Legendu, a vetsina "randomu" neplni bonusy takze odmeny za nejtezsi obsah je bez party kamosu nemoznej, to by se mohlo na PC zmenit.

  • Carnage666

    Výborná hra, po slevě vezmu i na PC.

  • Thanquol

    Tohle možná koupím tedy znova. 🤔 

  • Corvus

    Naprosto vynikající zpráva! Tuhle záležitost jsem si hodně, HODNĚ přál. S
    ohledem na hlavní postavu, motorku,různé kulty a divočinu. To je moje!
    Skvělá zpráva. HOUŠŤ! Tak ještě The Last of Us a Ghost of Tsushima a
    jsem naprosto spokojený a nic jiného už mi z PSka nechybí. Kupuji okamžitě jak bude karta na Steamu :-)

  • Stormangels

    Hurá :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit