Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě to docela přijde podobné jako bylo Ni No Kuni II. nechám se překvapit.

  • mr.clayman

    Vypadá to nádherně. 😍 Sálá z toho podobná poetika jako z Oriho a i ta hudba tomu dává správný podkres. Rozhodně budu sledovat a asi se začnu poohlížet po nějaké té PS5 (i když vím, že to vyjde i na PS4).

  • MalyZeli

    Vypada moc pekne.

  • TheGGG

    tak toto jde úplně mimo mě... tyto přepálené děcké cartoon hry by měly vycházet jako taková okrajová záležitost, ne být centrem pozornosti celé konference.... jinak těch přestylizovaných her s PS3/PS4 grafikou vychází vůbec nějak moc.... toto má být nějaký next gen? Zatím slabota i pro tak optimistického člověka jako já... vše jde do háje

    • cNNk

      Proc by nekdo vydaval next gen hry do doby, kdyz next gen HW neni k sehnani?

    • Corvus

      Patří ti to! Za ty tvé komentáře. Jen ať ti na té tvé konzoli NIC jiného nevychází. Hehehehe!

      • TheGGG

        ono ale nic nevychází ani na xboxu a PC (ty mám taky)... ono nic nevychází nikde... tento rok snad jen RE8, pokud se to poučí z chyb RE7... jinak děs a bída v herním průmyslu

    • mr.clayman

      Jo, tys' byl vždycky etalon radiantní duše a prozářils' každou diskusi, do který ses nachomýtl. 😛

    • Tak ona to  nejspíš okrajová záležitost byla , ale po ohlasech se z toho stal rádoby “tahák”

      Mě se třeba tohle líbí , stejně tak mě zaujal i Sifu nebo oddworld.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit