Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Spades

    Taktéž mě to spíš nalákalo. Na destiny mi právě vadí to, že příběh projedeš hned a pak jen grindíš, grindíš a grindíš, aby sis unlockl jednu cutscnénu někdy možná.

    Tady prostě jednoznačně projedu příběh. Spíš bych to tedy přirovnal k Borderlands.

    • twicer

      Nějak jsem asi minul část kde se zmiňuje že to není otom, že prolítneš příběh a pak jen grindíš a grindíš vyšší obtížnosti, protože přesně tak to bude i tady. ^^

      • Spades

        Vsimni si ze jsem rekl ne ze grindis na vyssi obtiznost, ale grindis, abys odemkl cutscenu.

        Ten grind at tam je, ale at neni pribeh zamklej za tim grindem.
        Navic Destiny pribeh fakt nema 35 hodin contentu.

  • Maxianimal

    Na mě to udělalo opačný efekt. Destiny 2 je pro mě k uzoufání nudné tříačkové béčko, Division 2 jsem se přežral a Anthem je (nebo spíš byl) ...prostě Anthem. Provar. Tohle samozřejmě nemá AAA kvality, ale o to to na mě působí tak nějak upřímněji. Ano, ty loadingy jsou příšerný a prolog mě skoro donutil k odinstalaci, ale překousnul jsem to a dostal jsem dost slušnou kooperační střílečku se zajímavým příběhem a vcelku dobrými postavami. Já se těším.

    • mousekrup

      Já zatím jen kouknul na kousek streamu na Twitchi a musím říct, že mě to taky zaujalo. Jsem zvědav jak to bude působit až to vydají :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit