Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podtitulek "konečně dostupná grafika " je celkem slušný trolling. 

  • LadaVanBar

    takze si zatim na vsechny hry porad vystacim s 1070ti (ve 120 FHD na 24 monitoru)  a pristi rok az/jestli budou dostupny pujdu do novy 4060 :)

    • Už 5 let mám 1080 a furt v poho.

    • Nj škoda. Pomalu už jsem pokukoval že má smysl jít za normální peníze do upgradu z 1070. 4k, Raytracing a DLSS už za to stojí.

      • unicz

        A při tom vlastně ani jedno za to nestojí:) RT upravuje procenta obrazu, žere desítky procent výkonu, to je hodně špatný deal:) Než 4k (resp. UHD) tak radši 2k a plynulou hru, to docení 9 hráčů z 10ti. Resample obrazu nechme bez komentáře, to nechme kde do začalo, v konzolích:)

        • ano toto !

    • rudysakal

      https://www.youtube.com/watch?v=-DT7bX-B1Mg

    • asi tak, haha, btw vsichni (povinne ?) shlednout prvni minutku zde: It's gone

  • nechapu proc nevydali ty slibeny refreshe 2060 / 2060super, kde je 2060super temer stejne vykonna jako tenhle novej paskvil... "3060under"

    kdyz ma pry Nvida cipu plny sklady... mozna ale treti strany nemaji kapacity na vyrobu grafik a pameti... ale na na kost osekanou 3060 maji? nebo maji taky kvanta odpadovejch cipu... ktery se daji osekat

  • 3060 dopadla tak, že 6 sekund po jejím vydání byla vyprodána. Takže cenovka aktuálně vůbec nesedí. Kvůli poptávce ji obchody prodávají i za 20 000 kč. Už jsem ji viděl i na prodej v aukcích a bazarech za dvojnásobnou cenu. :D

    • Kabutops

      já viděl na bazoši 1660 za 13000 CZK :D

      • Asi nějakej exot. Viděl jsem na bazoši i na sbazar i na aukru za 24 000

        • Kabutops

          wow

    • Fakt dvojnásobek? To je lepší si koupit 3090 už. :D Osobně čekám na 3080 ale spíš se dočkám vyprodané další řady než té karty. :D

      • Inquisitor

        Ale to je právě to, že ji nekoupíš.

        • Aha když jsem to naposled sledoval tak byly skladem ty 3090 asi protože je to moc drahé. A to jsem si skládal PC před rokem v lednu a dal jsem do toho 5700 od AMD. Pořád jsem četl jak bude 3xxx řada dobrá tak jsem to chtěl do té doby přečkat a ted nic. :D Ale zase nebudu si stěžovat ta od AMD není tak špatná.

          • Nebojte, 3090 taky nebudou. Oproti 3080 mají pro těžení etherea trojnásobný hash rate. Popravdě 3090 je těžařská bestie.

            • Jj koukal jsem že už nejsou. Já si radši počkám než to přeplácet dvojnásobně. Akorát nechápu tu strategii jejich nestíhají vyrábět a ještě přidají další model. 

          • Pred tezari nebylo problem 3090 u nas sehnat, vidaval jsem ji skladem pomerne casto. Ale ted nejde koupit opravdu nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit