Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jez3vec

    Snad se ME bude dobře prodávat a DA dopadne stejně. Třeba EA uvidí, že SP hry nejsou ještě mrtvý.

    • Záleží na ceně

      Většina lidí co chtěla ME hrát ho hrála a má už ty hry koupené. Vzhledem k tomu, že 2 a 3 jsou pořád graficky obstojné (hrál jsem 3 měsíce zpět, tak mohu porovnat) a není zde důvod pro remaster, tak jde vlastně jen o ten první díl.

       Je tedy otázka: "Stačí to?" 

      Já osobně si počkám, jak to bude vypadat a podle ceny se rozhodnu. EA vlastně neudělala nic nového, jen "reskinovala" svoji původní hru a napálí si za to určitě balík. A tohle podporovat nechci. 🙂

      • Tak pokud vim cena je znama a to 60 euro, coz je za par grafickych vylepseni celkem nesmysl. Jak rikas 2 a 3 vypadaj i dneska dobre, za ty penize mi to nestoji, klidne si nejakej cas pockam, az to bude v xbox game passu.

        • 60 Euro? Ufff. Za málo muziky hodně peněz. Cena jak za úplně nový díl s tím, že vývojáři v podstatě nehrábnou prstem. 😂 

          Čekal jsem osobně tak 40, ale i to mi přišlo hodně. 

          Fakt skvělý signál. Čekám že marketingové oddělení dojde k závěru, že nemá smysl dělat nové věci, ale jen upravit pár textur a nasadit 60-80 Eček cenu. 😂 

          Doufám, že budou prodeje malé. Ne kvůli Mass Effectu, ten za to stojí, ale kvůli těmhle vydřidušským praktikám a signálu do budoucna. 


          • 60€ za reskin (a nejen to) TŘÍ her a NE jedné. Stále ti to přijde moc? Já osobně za něco takového nemám problém platit víc. Dát 60€, tzn. o HODNĚ méně než třetinu původní ceny, jelikož původních 180€ + desítky € za datadisky a DLC... Sakra lidi, co chcete za slevy??? Dyť tohle je krásná cena.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit